Novelle Makaron proteinowy z soczewicy czerwonej świderki

Novelle Zdrowy Dzięki zawartości miedzi, która wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym*. Fit Dzięki wysokiej zawartości białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej*. Wygodny Przygotowuje się go znacznie szybciej i łatwiej niż warzywo, z którego pochodzi. * Wystarczy spożyć 0,5 porcji (50 g ugotowanego makaronu) dziennie w celu uzyskania korzystnego działania. Do czego użyć makaronu z soczewicy czerwonej? Do każdego dania, do którego używasz zwykłego makaronu! Świetnie sprawdzi się w sałatkach i zapiekankach, polany sosem, a nawet w zupie!
Novelle Makaron proteinowy z soczewicy czerwonej świderkiNovelle Makaron proteinowy z soczewicy czerwonej świderki
masa netto

masa netto

250 g

pojemność

cena za kilogram

23,28 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906940001945

5906940001945

Cena: 5,82 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.82 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Makaron świderki z mąki z soczewicy czerwonej firmy Novelle.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Makaron świderki z mąki z soczewicy czerwonej marki Novelle:

mąka z soczewicy czerwonej
Wartości odżywcze (%)Wartość odzywcza w 100 g produktu przed ugotowaniem
Energia1440 kJ / 340 kcal
Tłuszcz1,7 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
Węglowodany54 g
w tym cukry4,6 g
Błonnik6,2 g
Białko24 g
Sól<0,01 g
Żelazo6,58 mg
Miedź0,82 mg
Mangan1,30 mg
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).
Opakowanie zawiera 5 porcji produktu po ugotowaniu. 50 g makaronu przed ugotowaniem stanowi 100 g makaronu po ugotowaniu.

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Novelle opisuje Makaron świderki z mąki z soczewicy czerwonej tak:

Zdrowy Dzięki zawartości miedzi, która wpływa na prawidłowe funkcjonowanie układu odpornościowego i pomaga chronić komórki przed stresem oksydacyjnym*. Fit Dzięki wysokiej zawartości białka, które przyczynia się do wzrostu i utrzymania masy mięśniowej*. Wygodny Przygotowuje się go znacznie szybciej i łatwiej niż warzywo, z którego pochodzi. * Wystarczy spożyć 0,5 porcji (50 g ugotowanego makaronu) dziennie w celu uzyskania korzystnego działania. Do czego użyć makaronu z soczewicy czerwonej? Do każdego dania, do którego używasz zwykłego makaronu! Świetnie sprawdzi się w sałatkach i zapiekankach, polany sosem, a nawet w zupie!
Cechy:źródło żelaza, miedzi i manganu, źródło błonnika pokarmowego, wysoka zawartość białka
Marka:Novelle
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron świderki z mąki z soczewicy czerwonej.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i przewiewnym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.
Rodzaj opakowania:Torebka
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii makaron

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Novelle Makaron proteinowy z soczewicy czerwonej świderki do kategorii makaron.

Novelle Makaron Proteinowy Novelle Makaron Proteinowy
z zielonego groszku świderki 250 g
30,96zł/kg

Cena: 7,74 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-02-06
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
5-jajeczny nitki 250 g
21,20zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
22
Data przyd. 2031-05-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-10-21
Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2029-06-30
Alce Nero Tagliatelle makaron Alce Nero Tagliatelle makaron
Gniazda Semolina BIO 250 g
29,76zł/kg

Cena: 7,44 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-03-26
Lubella Jajeczna makaron koraliki Lubella Jajeczna makaron koraliki
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-07-30
Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki Lubella Jajeczna Makaron Gwiazdki
250 g
17,00zł/kg

Cena: 4,25 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2029-06-30

inne produkty marki Novelle

Firma Novelle prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 6 września 2023 - aktualnie dostępnych jest 2 produktów marki Novelle.

Novelle Makaron razowy spaghetti Novelle Makaron razowy spaghetti
400 g
11,20zł/kg

Cena: 4,48 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2028-07-22
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5