Neumarkter Lammsbrau Piwo bezalkoholowe BIO

Lammsbrau

Składniki tego wyśmienitego napoju pochodzą wyłącznie z ekologicznych upraw. Do produkcji użyto samodzielnie wyrabiany słód JĘCZMIENNY oraz suszone szyszki chmielu. Dzięki temu piwo bezalkoholowe z browaru Neumarkter Lammsbräu posiada charakterystyczny i zarazem wyjątkowy smak.
Browar Neumarkter Lammsbräu znajduje się w krainie piwa - Bawarii, w miejscowości Neumarkt koło Norymbergii. Warzy doskonałej jakości piwo już od 1628 roku, zaś od 12-tu lat warzy wyłącznie piwa ekologiczne. Długoletnia tradycja stanowi najlepszą gwarancję jakości.
Zawartość alkoholu <0,5 % obj. 40 % mniej kalorii niż nasze piwo Bio-EdelPils Lammsbräu.

Neumarkter Lammsbrau Piwo  bezalkoholowe BIONeumarkter Lammsbrau Piwo  bezalkoholowe BIO
BIO
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-02-01

pojemność

cena za litr

22,64 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4012852001643

4012852001643

Cena: 11,32 zł

11.32 PLN 2027-02-01 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Neumarkter Piwo bezalkoholowe BIO firmy Lammsbrau?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Neumarkter Piwo bezalkoholowe BIO marki Lammsbrau:

naturalna woda mineralna, słód JĘCZMIENNY*, chmiel*, kwas węglowy z naturalnej fermentacji. (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 109 kJ/26 kcal
Tłuszcz: <0,5 g
W tym kwasy tłuszczowe nasycone: <0,1 g
Węglowodany: 5,5 g
W tym cukry: 2,9 g
Białko: <0,5 g
Sól: <0,01 g
Kwas foliowy: 18,3 (μg) (9 %)**


Producent marki Lammsbrau opisuje Neumarkter Piwo bezalkoholowe BIO tak:

Składniki tego wyśmienitego napoju pochodzą wyłącznie z ekologicznych upraw. Do produkcji użyto samodzielnie wyrabiany słód JĘCZMIENNY oraz suszone szyszki chmielu. Dzięki temu piwo bezalkoholowe z browaru Neumarkter Lammsbräu posiada charakterystyczny i zarazem wyjątkowy smak.
Browar Neumarkter Lammsbräu znajduje się w krainie piwa - Bawarii, w miejscowości Neumarkt koło Norymbergii. Warzy doskonałej jakości piwo już od 1628 roku, zaś od 12-tu lat warzy wyłącznie piwa ekologiczne. Długoletnia tradycja stanowi najlepszą gwarancję jakości.
Zawartość alkoholu <0,5 % obj. 40 % mniej kalorii niż nasze piwo Bio-EdelPils Lammsbräu.


inne produkty w kategorii piwo i wino bezalkoholowe

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Neumarkter Lammsbrau Piwo bezalkoholowe BIO do kategorii piwo i wino bezalkoholowe.

Neumarkter Lammsbrau Piwo Neumarkter Lammsbrau Piwo
bezglutenowe BIO bezalkoholowe 330 ml
36,33zł/l

Cena: 11,99 zł

PLN
1
2
Data przydatności
2027-03-30
Neumarkter Lammsbrau Piwo Neumarkter Lammsbrau Piwo
bezalkoholowe radler BIO 330 ml
28,24zł/l

Cena: 9,32 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2027-02-28
Ginger People Piwo imbirowe Ginger People Piwo imbirowe
bezalkoholowe bezglutenowe BIO 330 ml
23,70zł/l

Cena: 7,82 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-01-17
Iguana Piwo bezalkoholowe low carb Iguana Piwo bezalkoholowe low carb
Data przydatności
2027-04-26
Iguana Piwo bezalkoholowe isotonic Iguana Piwo bezalkoholowe isotonic
Data przydatności
2027-04-25
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5