Miradent Xylitol guma do żucia mięta pieprzowa


Opis:
Słodzona wyłącznie 100% ksylitolem, działanie hamujące powstawanie płytki nazębnej, zwiększa wydzielanie śliny, podnosi pH śliny, zamieniając je w zasadowe, dzialanie antypróchnicowe.

Skład:
Ksylitol, guma bazowa, naturalny smak, guma arabska.

Miradent Xylitol guma do żucia mięta pieprzowaMiradent Xylitol guma do żucia mięta pieprzowa
masa netto

masa netto

30 szt.

data przydatności

Data przydatności:

2029-10-30

pojemność

cena za sztukę

0,47 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4250107600900

4250107600900

Cena: 13,99 zł

13.99 PLN 2029-10-30 NewCondition

Opis:
Słodzona wyłącznie 100% ksylitolem, działanie hamujące powstawanie płytki nazębnej, zwiększa wydzielanie śliny, podnosi pH śliny, zamieniając je w zasadowe, dzialanie antypróchnicowe.

Skład:
Ksylitol, guma bazowa, naturalny smak, guma arabska.


Miradent Guma do żucia z ksylitolem Miradent Guma do żucia z ksylitolem
o smaku zielonej herbaty 30 szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-10-07
Miradent Guma do żucia z ksylitolem Miradent Guma do żucia z ksylitolem
o smaku cynamonu 30 szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2029-12-30
Miradent Guma do żucia z ksylitolem Miradent Guma do żucia z ksylitolem
o smaku jabłka 30 szt.

Cena: 13,99 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2028-12-30
Orbit gumy do żucia w drażetkach Orbit gumy do żucia w drażetkach
miętowe zielone 14 g
179,29zł/kg

Cena: 2,51 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-04-05
Orbit gumy do żucia w drażetkach Orbit gumy do żucia w drażetkach
mocno miętowe niebieskie 14 g
168,57zł/kg

Cena: 2,36 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-03-15
Mentos Mint Mentos Mint
Data przydatności
2029-05-30
Orbit Guma do żucia w drażetkach Orbit Guma do żucia w drażetkach
truskawkowa 14 g
177,86zł/kg

Cena: 2,49 zł

PLN
1
19
Data przydatności
2027-04-19
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5