Milka Oreo Czekolada ciastka kakaowe i nadzienie mleczne o smaku waniliowym na czekoladzie mlecznej

Milka
52Milka Oreo Czekolada ciastka kakaowe i nadzienie mleczne o smaku waniliowym na czekoladzie mlecznej
Nierozłączni jak Milka i Oreo. Milka Oreo Sandwich to połączenie delikatnej czekolady Milka z mleka alpejskiego i mini ciasteczek Oreo Orginal. Niezrównane doświadczenie smakowe, innowacyjny kształt oraz ciekawa tekstura. Idealna przekąska na każdą okazję. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
Milka Oreo Czekolada ciastka kakaowe i nadzienie mleczne o smaku waniliowym na czekoladzie mlecznejMilka Oreo Czekolada ciastka kakaowe i nadzienie mleczne o smaku waniliowym na czekoladzie mlecznej
masa netto

masa netto

92 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-01-09

pojemność

cena za kilogram

69,67 zł / kg

kraj

Kraj pochodzenia

Węgry

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622210826053

7622210826053

Cena: 6,41 zł

6.41 PLN 2027-01-09 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Ciastka kakaowe (26 %) i nadzienie mleczne o smaku waniliowym (9,5 %) na czekoladzie mlecznej z mleka alpejskiego firmy Milka.

Jak powstał produkt Ciastka kakaowe (26 %) i nadzienie mleczne o smaku waniliowym (9,5 %) na czekoladzie mlecznej z mleka alpejskiego firmy Milka - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

cukier, mąka PSZENNA, tłuszcz kakaowy, odtłuszczone MLEKO w proszku, olej palmowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z MLEKA), tłuszcz MLECZNY, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1,5 %), syrop glukozowo-fruktozowy, skrobia PSZENNA, emulgator (lecytyny SOJOWE), substancje spulchniające (E 503, E 501, E 500), sól, regulator kwasowości (E 524), aromaty
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2168 kJ
518 kcal
Tłuszcz27.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone16.00 g
Węglowodany61.00 g
Cukry ogółem50.00 g
Błonnik2.10 g
Białko5.70 g
Równoważna zawartość soli0.51 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Milka opisuje Ciastka kakaowe (26 %) i nadzienie mleczne o smaku waniliowym (9,5 %) na czekoladzie mlecznej z mleka alpejskiego tak:

Nierozłączni jak Milka i Oreo. Milka Oreo Sandwich to połączenie delikatnej czekolady Milka z mleka alpejskiego i mini ciasteczek Oreo Orginal. Niezrównane doświadczenie smakowe, innowacyjny kształt oraz ciekawa tekstura. Idealna przekąska na każdą okazję. Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
Marka:Milka
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Ciastka kakaowe (26 %) i nadzienie mleczne o smaku waniliowym (9,5 %) na czekoladzie mlecznej z mleka alpejskiego.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Rodzaj opakowania:Folia kurczliwa
Kraj pochodzenia:Węgry
Adres producenta:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Adres zwrotny:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006

Jakie recenzje zebrał produkt Ciastka kakaowe (26 %) i nadzienie mleczne o smaku waniliowym (9,5 %) na czekoladzie mlecznej z mleka alpejskiego marki Milka? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii czekolada

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Milka Oreo Czekolada ciastka kakaowe i nadzienie mleczne o smaku waniliowym na czekoladzie mlecznej do kategorii czekolada.

    Wedel czekolada toffi Wedel czekolada toffi
    Data przyd. 2027-01-14
    Milka czekolada Truskawkowo Milka czekolada Truskawkowo
    - jogurtowa 100 g
    67,80zł/kg

    Cena: 6,78 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-08-08
    Wedel Mleczna czekolada Wedel Mleczna czekolada
    z nadzieniem malinowym 100 g
    78,20zł/kg

    Cena: 7,82 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-02-04
    Milka czekolada mleczna Milka czekolada mleczna
    z nadzieniem mlecznym o smaku malinowym 100 g
    64,70zł/kg

    Cena: 6,47 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-01-19
    E. Wedel czekolada nadziewana E. Wedel czekolada nadziewana
    mleczna truskawkowa 100 g
    78,40zł/kg

    Cena: 7,84 zł

    PLN
    1
    38
    Data przyd. 2027-04-02
    Milka Caramel mleczna czekolada Milka Caramel mleczna czekolada
    z karmelowym nadzienim 100 g
    64,20zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    8
    Data przyd. 2027-01-27
    Milka for you Oreo czekolada Milka for you Oreo czekolada
    mleczna z kremem waniliowym i pokruszonymi 100 g
    67,80zł/kg

    Cena: 6,78 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-02-09

    inne produkty marki Milka

    Poznaj produkty marki Milka - w aktualnej ofercie mamy 22 produktów Milka.

    Milka Czekolada Schoko and Biscuit Milka Czekolada Schoko and Biscuit
    Data przyd. 2027-03-23
    Milka Oreo Milka Oreo
    Data przyd. 2027-02-23
    Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
    i orzechami 135 g
    44,37zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-04-28
    Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
    135 g
    42,96zł/kg

    Cena: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    Data przyd. 2027-03-27
    Milka Czekolada Jogurtowa Milka Czekolada Jogurtowa
    Data przyd. 2027-06-10
    Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
    i rodzynkami 135 g
    44,37zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    10
    Data przyd. 2027-04-19
    Milka Bubbly White mleczna Milka Bubbly White mleczna
    czekolada z napowietrzona białą czekoladą 95 g
    68,11zł/kg

    Cena: 6,47 zł

    PLN
    1
    62
    Data przyd. 2027-07-14
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5