Milka Alpejskie Mleczko Pianka o smaku czekoladowym

Milka Jeśli najbardziej cenisz delikatność mlecznej czekolady, na pewno polubisz to Alpejskie Mleczko. Pyszną piankę o smaku czekoladowym oblaliśmy naszą doskonałą mleczną czekoladą z mleka alpejskiego. Spróbuj już teraz! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
Milka Alpejskie Mleczko Pianka  o smaku czekoladowymMilka Alpejskie Mleczko Pianka  o smaku czekoladowym
masa netto

masa netto

330 g

pojemność

cena za kilogram

53,52 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622202295584

7622202295584

Cena: 17,66 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
17.66 PLN NewCondition
P R Z E C E N A -10%
Milka Alpejskie Mleczko Pianka Milka Alpejskie Mleczko Pianka
o smaku czekoladowym 330 g
48,15zł/kg

Cena: 15,89 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2026-11-24

Zainteresował Cię produkt Pianka o smaku czekoladowym z mleka alpejskiego oblana czekoladą mleczną (24 %) z mleka alpejskiego marki Milka?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Pianka o smaku czekoladowym z mleka alpejskiego oblana czekoladą mleczną (24 %) z mleka alpejskiego marki Milka:

cukier, syrop glukozowy, odtworzone odtłuszczone MLEKO, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), odtłuszczone MLEKO w proszku, substancja utrzymująca wilgoć (sorbitole), tłuszcz kakaowy, dekstroza, tłuszcz MLECZNY, serwatka w proszku (z MLEKA), białko JAJA w proszku, substancja żelująca (agar), aromaty, emulgatory (lecytyny SOJOWE, E 476), regulator kwasowości (kwas cytrynowy), substancja konserwująca (E 202), stabilizator (inwertaza)
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1771 kJ
423 kcal
Tłuszcz21.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone10.00 g
Węglowodany55.00 g
Cukry ogółem44.00 g
Błonnik2.30 g
Białko3.70 g
Równoważna zawartość soli0.12 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Milka opisuje Pianka o smaku czekoladowym z mleka alpejskiego oblana czekoladą mleczną (24 %) z mleka alpejskiego tak:

Jeśli najbardziej cenisz delikatność mlecznej czekolady, na pewno polubisz to Alpejskie Mleczko. Pyszną piankę o smaku czekoladowym oblaliśmy naszą doskonałą mleczną czekoladą z mleka alpejskiego. Spróbuj już teraz! Od ponad 100 lat inspirujemy chwile prawdziwej więzi między rodzinami, przyjaciółmi i nieznajomymi! Dlatego wszystkie produkty Milka zachęcają do wspólnego cieszenia i dzielenia się nimi.
Marka:Milka
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Pianka o smaku czekoladowym z mleka alpejskiego oblana czekoladą mleczną (24 %) z mleka alpejskiego.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Kraj pochodzenia:Litwa
Adres producenta:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Adres zwrotny:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006

inne produkty w kategorii pianka w czekoladzie

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Milka Alpejskie Mleczko Pianka o smaku czekoladowym do kategorii pianka w czekoladzie.

Milka Alpejskie Mleczko Pianka Milka Alpejskie Mleczko Pianka
o smaku waniliowym 330 g
52,97zł/kg

Cena: 17,48 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2026-11-22
Wawel Królewskie Mleczko Wawel Królewskie Mleczko
Waniliowe 300 g
73,80zł/kg

Cena: 22,14 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-01-30
Wawel Królewskie Mleczko Wawel Królewskie Mleczko
Śmietankowe 300 g
73,83zł/kg

Cena: 22,15 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-01-30
E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe E. Wedel Ptasie mleczko waniliowe
w czekoladzie deserowej 340 g
57,03zł/kg

Cena: 19,39 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-30
Wedel Ptasie mleczko cytrynowe Wedel Ptasie mleczko cytrynowe
delikatna pianka w czekoladzie deserowej 340 g
57,29zł/kg

Cena: 19,48 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-02-06
Milka Alpejskie Mleczko Pianka o Milka Alpejskie Mleczko Pianka o
smaku śmietankowym 350 g
49,94zł/kg

Cena: 17,48 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-01-15
Milka Alpejskie Mleczko Pianka Milka Alpejskie Mleczko Pianka
o smaku waniliowym z nadzieniem karmelowym 350 g
49,97zł/kg

Cena: 17,49 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-01-03

inne produkty marki Milka

Poznaj produkty marki Milka - w aktualnej ofercie mamy 23 produktów Milka.

Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
i orzechami 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-04-28
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
135 g
42,96zł/kg

Cena: 5,80 zł

PLN
1
30
Data przyd. 2027-03-27
Milka czekolada Truskawkowo Milka czekolada Truskawkowo
- jogurtowa 100 g
67,80zł/kg

Cena: 6,78 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-08-08
Milka Czekolada Jogurtowa Milka Czekolada Jogurtowa
Data przyd. 2027-06-10
Milka Pieguski ciastka z czekoladą Milka Pieguski ciastka z czekoladą
i rodzynkami 135 g
44,37zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-04-19
Milka czekolada mleczna Milka czekolada mleczna
z nadzieniem mlecznym o smaku malinowym 100 g
64,70zł/kg

Cena: 6,47 zł

PLN
1
20
Data przyd. 2027-01-19
Milka Caramel mleczna czekolada Milka Caramel mleczna czekolada
z karmelowym nadzienim 100 g
64,20zł/kg

Cena: 6,42 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-01-27
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5