Mieszko Twój Sekret Praliny w czekoladzie mlecznej i deserowej

Mieszko
52Mieszko Twój Sekret Praliny w czekoladzie mlecznej i deserowej
Kolekcja smaków na wyjątkowe okazje Marcepanowe marzenie Czar orzecha laskowego Pistacjowa przyjemność Śmietankowy deser Kokosowa przygoda Magiczne toffi
Mieszko Twój Sekret Praliny  w czekoladzie mlecznej i deserowejMieszko Twój Sekret Praliny  w czekoladzie mlecznej i deserowej
masa netto

masa netto

139 g

pojemność

cena za kilogram

120,22 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900353647035

5900353647035

Cena: 16,71 zł

Produkt chwilowo niedostępny
16.71 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Praliny w czekoladzie mlecznej i deserowej w sześciu smakach: toffi, pistacjowym, orzechowym, kokosowym, śmietankowym, marcepanowym marki Mieszko?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Mieszko:

czekolada (36%) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea, sal, z ziarna mango) w zmiennych proporcjach, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; stabilizator: E 492, aromat], czekolada mleczna (21%) [cukier, tłuszcz kakaowy, mleko odtłuszczone w proszku, miazga kakaowa, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], tłuszcz roślinny (palmowy, shea), cukier, syrop glukozowy, laktoza, białka mleka, serwatka w proszku (z mleka), mleko pełne w proszku, śmietanka w proszku (z mleka) (0,4%), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, wiórki kokosowe (0,2%), emulgatory: lecytyny (z soi) i E476, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga orzechów laskowych (0,1%), marcepan (0,1%) (migdały, cukier, syrop cukru inwertowanego), aromaty, barwnik: karmel naturalny, substancja konserwująca: sorbinian potasu, Czekolada - masa kakaowa minimum 43%, Czekolada mleczna - masa kakaowa minimum 25%, Czekolada oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)100 g
energia2254 kJ / 540 kcal
tłuszcz w tym:33 g
- kwasy tłuszczowe nasycone 18 g
węglowodany w tym:56 g
- cukry 52 g
białko 4,3 g
sól 0,13 g

Migdały : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Mieszko opisuje Praliny w czekoladzie mlecznej i deserowej w sześciu smakach: toffi, pistacjowym, orzechowym, kokosowym, śmietankowym, marcepanowym tak:

Kolekcja smaków na wyjątkowe okazje Marcepanowe marzenie Czar orzecha laskowego Pistacjowa przyjemność Śmietankowy deser Kokosowa przygoda Magiczne toffi
Marka:Mieszko
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Praliny w czekoladzie mlecznej i deserowej w sześciu smakach: toffi, pistacjowym, orzechowym, kokosowym, śmietankowym, marcepanowym.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:Mieszko S.A. Aleje Jerozolimskie 181 02-222 Warszawa, Polska
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Praliny w czekoladzie mlecznej i deserowej w sześciu smakach: toffi, pistacjowym, orzechowym, kokosowym, śmietankowym, marcepanowym marki Mieszko? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii bombonierki

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Mieszko Twój Sekret Praliny w czekoladzie mlecznej i deserowej do kategorii bombonierki.

    Merci bomboniera Merci bomboniera
    Data przyd. 2027-01-01
    Raffaello bomboniera Raffaello bomboniera
    Data przyd. 2027-03-13
    Toffifee bomboniera Toffifee bomboniera
    Data przyd. 2027-04-01
    Wedel bomboniera Baryłki Wedel bomboniera Baryłki
    Rozgrzewająca Przyjemność 200 g
    139,95zł/kg

    Cena: 27,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-02-06
    Merci Blue bombonierka Merci Blue bombonierka
    Data przydatności
    2027-03-01
    Solidarność śliwka Solidarność śliwka
    Nałęczowska w czekoladzie 350 g
    112,94zł/kg

    Cena: 39,53 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-30
    Merci Kolekcja czekoladek Merci Kolekcja czekoladek
    deserowych 250 g
    105,96zł/kg

    Cena: 26,49 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-05-01
    Mieszko Czekoladki Marcepanowe Mieszko Czekoladki Marcepanowe
    Data przyd. 2027-03-30

    inne produkty marki Mieszko

    Poznaj produkty marki Mieszko - w aktualnej ofercie mamy 9 produktów Mieszko.

    Mieszko Eucaliptus cukierki Mieszko Eucaliptus cukierki
    z eukaliptusem i mentolem 34 g
    52,65zł/kg

    Cena: 1,79 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-01-20
    Mieszko Michaszki orzechowe Mieszko Michaszki orzechowe
    Data przyd. 2027-03-30
    Mieszko krówka mleczna Mieszko krówka mleczna
    Data przyd. 2027-04-30
    Mieszko Marcepan czekoladki Mieszko Marcepan czekoladki
    marcepanowe oryginalne 260 g
    43,62zł/kg

    Cena: 11,34 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-04-30
    Mieszko Likwory o smaku whisky Mieszko Likwory o smaku whisky
    Data przyd. 2027-02-28
    Mieszko Likwory o smaku brandy Mieszko Likwory o smaku brandy
    Data przyd. 2027-02-28
    Mieszko Cherrissimo Classic Mieszko Cherrissimo Classic
    Czekoladki nadziewane wiśnie w alkoholu 142 g
    133,73zł/kg

    Cena: 18,99 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-07-30
    Mieszko Cherrissimo Classic Mieszko Cherrissimo Classic
    Praliny z wiśnią w alkoholu 285 g
    113,12zł/kg

    Cena: 32,24 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2027-08-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5