Mieszko Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholu

Mieszko
51Mieszko Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholu
Mieszko Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholuMieszko Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholu
masa netto

masa netto

182 g

pojemność

cena za kilogram

87,20 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900353620007

5900353620007

Cena: 15,87 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
15.87 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholu marki Mieszko?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholu marki Mieszko:

czekolada (50%) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], cukier, wiśnia w alkoholu (13%) (wiśnia, alkohol etylowy, woda), syrop glukozowy, alkohol etylowy (1,1%), koncentrat soku wiśniowego (0,56%), stabilizator: inwertaza, substancja zagęszczająca: agar, aromat, Czekolada - masa kakaowa minimum 43%, Czekolada oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
energia1787 kJ
energia427 kcal
tłuszcz w tym21 g
- kwasy tłuszczowe nasycone13 g
węglowodany w tym56 g
- cukry55 g
białko3 g
sól0,01 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Mieszko opisuje Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholu tak:

Produkt zawiera alkohol: nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży. Pomimo największych starań związanych z kontrolą jakości wiśnia może zawierać pestkę.
Marka:Mieszko
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholu firmy Mieszko. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii bombonierki

    Mieszko Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholu w sklepie dodomku.pl należy do kategorii bombonierki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 28 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

    Merci bomboniera Merci bomboniera
    Data przyd. 2027-01-01
    Raffaello bomboniera Raffaello bomboniera
    Data przyd. 2027-03-13
    Toffifee bomboniera Toffifee bomboniera
    Data przyd. 2027-04-01
    Wedel bomboniera Baryłki Wedel bomboniera Baryłki
    Rozgrzewająca Przyjemność 200 g
    139,95zł/kg

    Cena: 27,99 zł

    PLN
    1
    12
    Data przyd. 2027-02-06
    Merci Blue bombonierka Merci Blue bombonierka
    Data przydatności
    2027-03-01
    Solidarność śliwka Solidarność śliwka
    Nałęczowska w czekoladzie 350 g
    112,94zł/kg

    Cena: 39,53 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-30
    Merci Kolekcja czekoladek Merci Kolekcja czekoladek
    deserowych 250 g
    105,96zł/kg

    Cena: 26,49 zł

    PLN
    1
    8
    Data przydatności
    2027-05-01
    Mieszko Czekoladki Marcepanowe Mieszko Czekoladki Marcepanowe
    Data przyd. 2027-03-30

    inne produkty marki Mieszko

    Firma Mieszko prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 21 lipca 2008 - aktualnie dostępnych jest 9 produktów marki Mieszko.

    Mieszko Eucaliptus cukierki Mieszko Eucaliptus cukierki
    z eukaliptusem i mentolem 34 g
    52,65zł/kg

    Cena: 1,79 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2028-01-20
    Mieszko Michaszki orzechowe Mieszko Michaszki orzechowe
    Data przyd. 2027-03-30
    Mieszko krówka mleczna Mieszko krówka mleczna
    Data przyd. 2027-04-30
    Mieszko Marcepan czekoladki Mieszko Marcepan czekoladki
    marcepanowe oryginalne 260 g
    43,62zł/kg

    Cena: 11,34 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-04-30
    Mieszko Likwory o smaku whisky Mieszko Likwory o smaku whisky
    Data przyd. 2027-02-28
    Mieszko Likwory o smaku brandy Mieszko Likwory o smaku brandy
    Data przyd. 2027-02-28
    Mieszko Cherrissimo Classic Mieszko Cherrissimo Classic
    Czekoladki nadziewane wiśnie w alkoholu 142 g
    133,73zł/kg

    Cena: 18,99 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2027-07-30
    Mieszko Cherrissimo Classic Mieszko Cherrissimo Classic
    Praliny z wiśnią w alkoholu 285 g
    113,12zł/kg

    Cena: 32,24 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2027-08-31
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5