Mieszko Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholu

Mieszko
Mieszko Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholuMieszko Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholu
masa netto

masa netto

104 g

pojemność

cena za kilogram

110,58 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900353617335

5900353617335

Cena: 11,50 zł

Produkt chwilowo niedostępny
11.50 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholu firmy Mieszko.

Jak powstał produkt Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholu firmy Mieszko - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

czekolada (50%) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), tłuszcz kakaowy, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476, aromat], cukier, wiśnia w alkoholu (13%) (wiśnia, alkohol etylowy, woda), syrop glukozowy, alkohol etylowy (1,1%), koncentrat soku wiśniowego (0,56%), stabilizator: inwertaza, substancja zagęszczająca: agar, aromat, Czekolada - masa kakaowa minimum 43%, Czekolada oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza (100 g):
energia1787 kJ / 427 kcal
tłuszcz21 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone23 g
węglowodany56 g
w tym cukry50 g
białko3 g
sól0,01 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Mieszko opisuje Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholu tak:

Produkt zawiera alkohol: nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży. Pomimo największych starań związanych z kontrolą jakości wiśnia może zawierać pestkę.
Marka:Mieszko
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:Mieszko S.A. Aleje Jerozolimskie 181 02-222 Warszawa, Polska
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii bombonierki

Mieszko Cherrissimo Classic Praliny z wiśnia w alkoholu w sklepie dodomku.pl należy do kategorii bombonierki. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 28 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Merci bomboniera Merci bomboniera
Data przyd. 2027-01-01
Raffaello bomboniera Raffaello bomboniera
Data przyd. 2027-03-13
Toffifee bomboniera Toffifee bomboniera
Data przyd. 2027-04-01
Wedel bomboniera Baryłki Wedel bomboniera Baryłki
Rozgrzewająca Przyjemność 200 g
139,95zł/kg

Cena: 27,99 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-02-06
Merci Blue bombonierka Merci Blue bombonierka
Data przydatności
2027-03-01
Solidarność śliwka Solidarność śliwka
Nałęczowska w czekoladzie 350 g
112,94zł/kg

Cena: 39,53 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Merci Kolekcja czekoladek Merci Kolekcja czekoladek
deserowych 250 g
105,96zł/kg

Cena: 26,49 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-01
Mieszko Czekoladki Marcepanowe Mieszko Czekoladki Marcepanowe
Data przyd. 2027-03-30

inne produkty marki Mieszko

Firma Mieszko prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 21 lipca 2008 - aktualnie dostępnych jest 9 produktów marki Mieszko.

Mieszko Eucaliptus cukierki Mieszko Eucaliptus cukierki
z eukaliptusem i mentolem 34 g
52,65zł/kg

Cena: 1,79 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-20
Mieszko Michaszki orzechowe Mieszko Michaszki orzechowe
Data przyd. 2027-03-30
Mieszko krówka mleczna Mieszko krówka mleczna
Data przyd. 2027-04-30
Mieszko Marcepan czekoladki Mieszko Marcepan czekoladki
marcepanowe oryginalne 260 g
43,62zł/kg

Cena: 11,34 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-04-30
Mieszko Likwory o smaku whisky Mieszko Likwory o smaku whisky
Data przyd. 2027-02-28
Mieszko Likwory o smaku brandy Mieszko Likwory o smaku brandy
Data przyd. 2027-02-28
Mieszko Cherrissimo Classic Mieszko Cherrissimo Classic
Czekoladki nadziewane wiśnie w alkoholu 142 g
133,73zł/kg

Cena: 18,99 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2027-07-30
Mieszko Cherrissimo Classic Mieszko Cherrissimo Classic
Praliny z wiśnią w alkoholu 285 g
113,12zł/kg

Cena: 32,24 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2027-08-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5