Kupiec Wafle kukurydziane z solą morską

Zainteresował Cię produkt Wafle kukurydziane z solą morską marki Kupiec?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Wafle kukurydziane z solą morską marki Kupiec:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1580 kJ / 374 kcal |
| Tłuszcz | 3,3 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 72 g |
| w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 8,4 g |
| Białko | 9,8 g |
| Sól | 0,4 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal) | |
| Opakowanie zawiera ok. 20 porcji. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Kupiec opisuje Wafle kukurydziane z solą morską tak:
inne produkty w kategorii wafle ryżowe, kukurydziane i inne
Produkt Wafle kukurydziane z solą morską firmy Kupiec znajduje się w kategorii wafle ryżowe, kukurydziane i inne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu wafle ryżowe, kukurydziane i inne:
grys kukurydziany 69,4 %, kukurydza pełnoziarnista, kasza jaglana 7 %, olej słonecznikowy, sól morska, pieprz czarny mielony 0,15 %, emulgator: lecytyny (ze słonecznika)
Cena: 5,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Wafle_kukurydziane_jagla_i_pieprz/79296.html2027-04-30
ryż brązowy (90,4%), pestki dyni (5,5%), granulat z algami (mąka kukurydziana, olej rzepakowy, sól, sproszkowane algi morskie (0,03%), barwnik: kompleksy miedziowe chlorofilin(...)
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_z_pestkami_dyni/29092.htmlCena: 4,69 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_wafle_ryzowe_wieloziarniste_20_Gratis/31878.htmlCena: 4,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_wafle_ryzowe_tradycyjne/31880.htmlCena: 5,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_wafle_ryzowe_ze_slonecznikiem/32867.htmlCena: 4,82 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Wafle_ryzowe_z_sola_morska._lekkie_i_chrupkie_12_sztuk/33733.htmlCena: 4,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Wafle_ryzowe_naturalne._lekkie_i_chrupkie/33735.html52 % ryż brązowy, 48 % czekolada mleczna (cukier, tłuszcz kakaowy, mleko pełne w proszku, miazga kakaowa, mleko odtłuszczone w proszku, emulgator: lecytyna sojowa)
Cena: 6,59 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_Milk_Wafle_ryzowe_w_czekoladzie_mlecznej/40831.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Kupiec, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 4,75 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_cukier_puder/18601.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Platki_owsiane_blyskawiczne/20563.htmlCena: 8,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_bialy/26017.htmlCena: 6,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_ryz_parboiled_4_torebki/26346.htmlCena: 5,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_manna/26410.htmlCena: 6,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_gryczana_prazona_4x100g/26423.html






Koszyk z zakupami