Melvit Trendy Lunch Mieszanka mhammas, grzyby leśne, groszek, tymianek 4x100g

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Trendy Lunch Mhammas groszek grzyby leśne tymianek firmy Melvit?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Trendy Lunch Mhammas groszek grzyby leśne tymianek marki Melvit:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1465 kJ / 346 kcal |
| Tłuszcz | 1,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 64 g |
| w tym cukry | 4,2 g |
| Błonnik | 9,0 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 0,02 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Melvit opisuje Trendy Lunch Mhammas groszek grzyby leśne tymianek tak:
Spróbuj wyśmienitego połączenia mhammasu (kuskusu perłowego) z zielonym groszkiem, leśnymi grzybami i aromatycznym tymiankiem. To oryginalny i smaczny posiłek, który przygotujesz w 15 min. Zapomnij o nudnych dodatkach do obiadu i wypróbuj Trendy Lunch!
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
07-415 Olszewo-Borki
Kruki
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 51
fax/+48 29/ 760 98 41
inne produkty w kategorii kasza
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Melvit Trendy Lunch Mieszanka mhammas, grzyby leśne, groszek, tymianek 4x100g do kategorii kasza.
Cena: 5,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_manna/26410.htmlCena: 6,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_gryczana_prazona_4x100g/26423.htmlCena: 6,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_jaglana/27111.htmlCena: 6,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_gryczana_prazona_worek/28306.htmlCzy znasz już markę Melvit? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Melvit od 18 kwietnia 2008.
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 5,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32330.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_biala/32483.htmlCena: 5,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32497.html






Koszyk z zakupami