Melvit Mąka orkiszowa

Melvit
44Melvit Mąka orkiszowa
Melvit Mąka orkiszowaMelvit Mąka orkiszowa
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Data przydatności:

2027-09-04

pojemność

cena za kilogram

7,34 zł / kg

ocena

ranking

4.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827014693

5906827014693

Cena: 7,34 zł

7.34 PLN 2027-09-04 NewCondition
Melvit Mąka orkiszowa Melvit Mąka orkiszowa
1 kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-17

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Mąka orkiszowa marki Melvit?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Melvit Mąka orkiszowa? Sprawdź listę składników:

mąka pełnoziarnista orkiszowa


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna 1380 kJ/ 326 kcal
Tłuszcz 2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,2 g
Węglowodany 59 g
w tym cukry 5 g
Błonnik 6 g
Białko 14 g
Sól 0,02 g

Pszenica : Zawiera

Producent marki Melvit opisuje Mąka orkiszowa tak:

Melvit
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Mąka orkiszowa
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przepisy:Przygotujesz w Thermomixie
Chleb orkiszowy
Składniki: 250 g orkiszu, 150 ml wody, 250 ml mleka, 10 g świeżych drożdży, 1 łyżeczka cukru, 250 g mąki pszennej, 1-1,5 łyżeczki soli, 150 g płatków owsianych górskich, 20 ml oleju, 50 g pestek sezamu
Sposób przygotowania: Do naczynia miksującego włożyć orkisz, zemleć 1 min/obr. 10, przełożyć do innego naczynia. Do naczynia miksującego wlać wodę i mleko, dodać drożdże i cukier, podgrzać 2 min/37°C/obr. 1. Dodać zmielony orkisz, mąkę, sól, płatki owsiane, olej i pestki sezamu, wyrabiać 3 min. Ciasto przełożyć do miski, przykryć bawełnianą ściereczkę i pozostawić do wyrośnięcia w ciepłym miejscu na ok. 30 min. Ciasto przełożyć do natłuszczonej podłużnej formy o dł. 30 cm, zwilżonymi wodą dłońmi wygładzić powierzchnię chleba, odstawić na kolejne 15 min do wyrośnięcia. W tym czasie rozgrzać piekarnik do temp. 200°C. Piec ok. 40 min.
Rodzaj opakowania:Torebka papierowa
Adres producenta:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo - Borki
Adres zwrotny:MELVIT S.A.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel. /+48 29/ 760 98 51
fax /+48 29/ 760 98 41

Jakie recenzje zebrał produkt Mąka orkiszowa marki Melvit? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 4 ocen.




    inne produkty w kategorii mąka

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Melvit Mąka orkiszowa do kategorii mąka.

    Bio Planet mąka orkiszowa typ 700 Bio Planet mąka orkiszowa typ 700
    BIO 1 kg

    Cena: 14,41 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-18
    Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000 Radix-Bis Mąka orkisz typ 2000
    1 kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-01-16
    Radix-Bis mąka orkiszowa typ 700 Radix-Bis mąka orkiszowa typ 700
    1 kg

    Cena: 10,99 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-04-25
    Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem
    tortowa 1 kg

    Cena: 3,70 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem
    luksusowa 1 kg

    Cena: 3,70 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem
    gdańska 1 kg

    Cena: 3,70 zł

    PLN
    1
    28
    Data przyd. 2027-02-28
    Kupiec mąka ziemniaczana Kupiec mąka ziemniaczana
    Data przyd. 2029-10-30
    Bio Planet Mąka pszenna razowa typ Bio Planet Mąka pszenna razowa typ
    2000 BIO 1 kg

    Cena: 10,16 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-05-27

    inne produkty marki Melvit

    Czy znasz już markę Melvit? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Melvit od 18 kwietnia 2008.

    Melvit Skrobia ziemniaczana Melvit Skrobia ziemniaczana
    500 g
    9,98zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2031-07-05
    Melvit Fasola Piękny Jaś Melvit Fasola Piękny Jaś
    400 g
    16,05zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-04-07
    Melvit groch łuskany, połówki Melvit groch łuskany, połówki
    400 g
    8,38zł/kg

    Cena: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-03
    Melvit Kasza Manna Extra drobna Melvit Kasza Manna Extra drobna
    400 g
    9,35zł/kg

    Cena: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-04-27
    Melvit Kasza gryczana biała Melvit Kasza gryczana biała
    400 g
    14,98zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-07-11
    Melvit Kasza gryczana prażona Melvit Kasza gryczana prażona
    400 g
    13,33zł/kg

    Cena: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-02-17
    Melvit mąka ryżowa Melvit mąka ryżowa
    1 kg
    11,00zł/kg

    Cena: 11 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-02-15
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5