Melvit Soczewica czarna

Zainteresował Cię produkt Soczewica czarna marki Melvit?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Melvit Soczewica czarna? Sprawdź listę składników:
Soczewica czarna.
| Wartości odżywcze (%) | suchego Produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1383 kJ / 327 kcal |
| Tłuszcz | 1,9 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Węglowodany | 48 g |
| - w tym cukry | 1,2 g |
| Błonnik | 9,0 g |
| Białko | 24 g |
| Sól | 0,03 g |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Melvit opisuje Soczewica czarna tak:
inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby
Produkt Soczewica czarna firmy Melvit znajduje się w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu suszone warzywa, nasiona, grzyby:
Cena: 13,78 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Soczewica_zielona_BIO/34188.htmlCena: 9,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Soczewica_czerwona_BIO/34309.htmlCena: 9,28 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_soczewica_zielona/45233.htmlCena: 7,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_soczewica_czerwona/45234.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 4,31 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_Groch_Luskany_polowki/32388.htmlCena: 4,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_groch_Luskany_caly/32649.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Melvit, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 5,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32330.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_biala/32483.htmlCena: 5,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32497.htmlCena: 6,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_kasza_wiejska_jeczmienna/33696.htmlCena: 11 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_maka_ryzowa/37733.html






Koszyk z zakupami