Melvit Orkisz do wypieku domowego chleba

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Oczyszczone ziarno orkiszu firmy Melvit.
Jak powstał produkt Oczyszczone ziarno orkiszu firmy Melvit - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1431 kJ/339 kcal |
| Tłuszcz | 2,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Węglowodany | 63 g |
| w tym cukry | 3,7 g |
| Błonnik | 9,6 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | <0,01 g |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Melvit opisuje Oczyszczone ziarno orkiszu tak:
inne produkty w kategorii mąka
Melvit Orkisz do wypieku domowego chleba w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mąka. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 80 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 13,25 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Maka_orkiszowa_razowa_typ_2000_BIO/37862.htmlCena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Maka_orkiszowa/45914.htmlCena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/RadixBis_maka_orkiszowa_typ_700/49878.html2027-10-16
Firma Melvit prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 18 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 75 produktów marki Melvit.
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_biala/32483.htmlCena: 5,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32497.htmlCena: 11 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_maka_ryzowa/37733.html






Koszyk z zakupami