Melvit Mąka kukurydziana

Cena: 7,24 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Maka_kukurydziana/57766_2416505_724.htmlOglądasz produkt o nazwie Mąka kukurydziana firmy Melvit.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Melvit:
Mąka kukurydziana.
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1539 kJ / 364 kcal |
| Tłuszcz | 4,0 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 1,0 g |
| Węglowodany | 70 g |
| - w tym cukry | 2,0 g |
| Błonnik | 6,0 g |
| Białko | 9,0 g |
| Sól | <0,01 g |
| Jęczmień : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Owies : | Może zawierać |
| Żyto : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Producent marki Melvit opisuje Mąka kukurydziana tak:
Jakie recenzje zebrał produkt Mąka kukurydziana marki Melvit? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 2 ocen.
inne produkty w kategorii mąka
Wyrób firmy Melvit o nazwie Mąka kukurydziana został przypisany do kategorii mąka. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Mąka ziemniaczana\n\nOtrzymywana jest przez mechaniczne oddzielenie ziarenek skrobi od pozostałych części składowych ziemniaka. Gotowy produkt to biały proszek bez smaku i zap(...)
Cena: 10,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_maka_ziemniaczana/28772.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Melvit? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 5,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32330.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_biala/32483.htmlCena: 5,33 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32497.html






Koszyk z zakupami