Melvit Kuskus perłowy

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Kuskus perłowy firmy Melvit?
Jak powstał produkt Kuskus perłowy firmy Melvit - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
Mhammas - kuskus perłowy (z pszenicy durum)
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1508 kJ / 356 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 72 g |
| - w tym cukry | 0,5 g |
| Błonnik | 3,0 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,02 g |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Melvit opisuje Kuskus perłowy tak:
inne produkty w kategorii kasza
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Melvit Kuskus perłowy do kategorii kasza.
Cena: 7,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Kasza_kuskus_razowy_BIO/39748.html2028-01-13
Cena: 5,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Sonko_Kasza_jeczmienna_wiejska_4x100g/26100.htmlCena: 5,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_manna/26410.htmlCena: 6,12 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_gryczana_prazona_4x100g/26423.htmlCena: 6,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_jaglana/27111.htmlCena: 4,32 zł
PLN https://dodomku.pl/Kupiec_kasza_jeczmienna_perlowa_4_torebki/28420.htmlCena: 6,83 zł
PLN https://dodomku.pl/SONKO_kasza_gryczana_prazona/30023.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Melvit, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 5,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_kuskus/45230.htmlCena: 7,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kuskus_perlowy_z_warzywami_4_x_80_g/71092.html2027-08-04
Cena: 3,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_platki_owsiane_blyskawiczne/18607.htmlCena: 5,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Skrobia_ziemniaczana/25919.htmlCena: 6,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Fasola_Piekny_Jas/26116.htmlCena: 3,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_groch_luskany._polowki/29753.htmlCena: 5,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_gryczana_prazona/32330.htmlCena: 3,90 zł
PLN https://dodomku.pl/Melvit_Kasza_Manna_Extra_drobna/32389.html






Koszyk z zakupami