Melvit Mąka kukurydziana

Melvit
52Melvit Mąka kukurydziana
Melvit Mąka kukurydzianaMelvit Mąka kukurydziana
masa netto

masa netto

1 kg

data przydatności

Data przydatności:

2027-06-21

pojemność

cena za kilogram

7,24 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906827012705

5906827012705

Cena: 7,24 zł

7.24 PLN 2027-06-21 NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Mąka kukurydziana firmy Melvit.

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Melvit:

Mąka kukurydziana.


Wartości odżywcze (%)w 100 g
Wartość energetyczna1539 kJ / 364 kcal
Tłuszcz4,0 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone1,0 g
Węglowodany 70 g
- w tym cukry2,0 g
Błonnik 6,0 g
Białko 9,0 g
Sól <0,01 g

Jęczmień : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać

Producent marki Melvit opisuje Mąka kukurydziana tak:

Melvit
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Mąka kukurydziana
Przechowywanie:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przepisy:Przygotujesz w Thermomixie Naleśniki z mąki kukurydzianej Składniki: 3 jajka, 2 szklanki mąki kukurydzianej, 1/2 szklanki mleka, 1/2 szklanki wody gazowanej, 1/2 łyżeczki proszku do pieczenia, olej Sposób przygotowania: Wszystkie składniki umieścić w naczyniu Thermomix i miksować, czas 20 s., obroty poz. 4. Smażyć na oleju. Nadzienie do naleśników wedle uznania: ser, dżem, szpinak, hummus z cieciorki.
Rodzaj opakowania:Torebka papierowa
Adres producenta:MELVIT S.A. ul. Grójecka 194/91 02-390 Warszawa Zakład produkcyjny: ul. Nowowiejska 35 Kruki 07-415 Olszewo - Borki Poland
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Mąka kukurydziana marki Melvit? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    inne produkty w kategorii mąka

    Wyrób firmy Melvit o nazwie Mąka kukurydziana został przypisany do kategorii mąka. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem
    tortowa 1 kg

    Cena: 3,70 zł

    PLN
    1
    20
    Data przyd. 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem
    luksusowa 1 kg

    Cena: 3,70 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2027-04-30
    Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem Gdańskie Młyny Mąka z kłoskiem
    gdańska 1 kg

    Cena: 3,70 zł

    PLN
    1
    28
    Data przyd. 2027-02-28
    Kupiec mąka ziemniaczana Kupiec mąka ziemniaczana
    Data przyd. 2029-10-30
    Bio Planet Mąka pszenna razowa typ Bio Planet Mąka pszenna razowa typ
    2000 BIO 1 kg

    Cena: 10,16 zł

    PLN
    1
    2
    Data przydatności
    2027-05-27
    Bio Planet Mąka żytnia razowa Bio Planet Mąka żytnia razowa
    typ 2000 BIO 1 kg

    Cena: 9,43 zł

    PLN
    1
    1
    Data przydatności
    2027-01-28
    Melvit mąka ryżowa Melvit mąka ryżowa
    1 kg
    11,00zł/kg

    Cena: 11 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-02-15
    Bio Planet mąka orkiszowa typ 700 Bio Planet mąka orkiszowa typ 700
    BIO 1 kg

    Cena: 14,41 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2027-06-18

    inne produkty marki Melvit

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Melvit? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Melvit Skrobia ziemniaczana Melvit Skrobia ziemniaczana
    500 g
    9,98zł/kg

    Cena: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    Data przyd. 2031-07-05
    Melvit Fasola Piękny Jaś Melvit Fasola Piękny Jaś
    400 g
    16,05zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2028-04-07
    Melvit groch łuskany, połówki Melvit groch łuskany, połówki
    400 g
    8,38zł/kg

    Cena: 3,35 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2028-03-03
    Melvit Kasza Manna Extra drobna Melvit Kasza Manna Extra drobna
    400 g
    9,35zł/kg

    Cena: 3,74 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2027-04-27
    Melvit Kasza gryczana biała Melvit Kasza gryczana biała
    400 g
    14,98zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2027-07-11
    Melvit Kasza gryczana prażona Melvit Kasza gryczana prażona
    400 g
    13,33zł/kg

    Cena: 5,33 zł

    PLN
    1
    5
    Data przyd. 2028-02-17
    Melvit Mąka żytnia do wypieku Melvit Mąka żytnia do wypieku
    domowego chleba 1 kg

    Cena: 5,17 zł

    PLN
    1
    3
    Data przyd. 2026-12-25
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5