Makarony Polskie Makaron kolanka z falbanką

Zainteresował Cię produkt Makaron kolanka z falbanką marki Makarony Polskie ?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Makarony Polskie :
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu przed ugotowaniem: W 100 g (1 porcji) produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1516 kJ/358 kcal |
| Tłuszcz | 1,4 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 73 g |
| w tym cukry | 5,2 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | <0,01 g |
| *Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal). | |
| Opakowanie zawiera 4 sugerowane porcje produktu. |
| Jaja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Producent marki Makarony Polskie opisuje Makaron kolanka z falbanką tak:
inne produkty w kategorii makaron
Produkt Makaron kolanka z falbanką firmy Makarony Polskie znajduje się w kategorii makaron, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu makaron:
Cena: 5,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Kokardki_Farfalle/26229.htmlCena: 5,32 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Makaron_Spaghetti/107476.htmlCena: 5,47 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Makaron_Nitki_ciete/108238.htmlCena: 3,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Polmak_Makaron_pasta_pola_swiderki/113307.htmlCena: 3,89 zł
PLN https://dodomku.pl/Polmak_Makaron_pasta_pola_penne/113309.htmlCena: 3,88 zł
PLN https://dodomku.pl/PolMak_Pasta_pola_makaron_spaghetti/125464.html2029-03-25
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Nitki/126575.html2029-02-17
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Lazanki/126580.htmlinne produkty marki Makarony Polskie
Firma Makarony Polskie prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 1 października 2025 - aktualnie dostępnych jest 15 produktów marki Makarony Polskie .
Cena: 2,58 zł
PLN https://dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_gwiazdki/126562.html2028-11-12
Cena: 2,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Orzo_w_ksztalcie_ryzu/126563.html2029-01-26
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_swiderki/126581.htmlCena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_kokardki/126583.html2029-02-07
Cena: 4 zł
PLN https://dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_piora/126585.htmlCena: 5,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Paccheri/126551.html2028-04-13
Cena: 5,86 zł
PLN https://dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Radiatori/126556.html2028-07-05






Koszyk z zakupami