Makarony Polskie Makaron Zwierzątka z Zagrody

Makarony Polskie
41Makarony Polskie Makaron Zwierzątka z Zagrody
Makarony Polskie Makaron Zwierzątka z ZagrodyMakarony Polskie Makaron Zwierzątka z Zagrody
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

10,70 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906940003352

5906940003352

Cena: 4,28 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.28 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Makaron zwierzątka marki Makarony Polskie ?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Makarony Polskie :

mąka z pszenicy zwyczajnej, przyprawa: kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
Wartość energetyczna1493 kJ/352 kcal
Tłuszcz1,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,5 g
Węglowodany73 g
w tym cukry3,5 g
Białko11 g
Sól<0,01 g

Jaja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Makarony Polskie opisuje Makaron zwierzątka tak:

Makarony Polskie
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron zwierzątka.
Przechowywanie:Przechowywać w suchym, przewiewnym i zacienionym miejscu.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Makaron zwierzątka marki Makarony Polskie ? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii makaron

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Makarony Polskie Makaron Zwierzątka z Zagrody do kategorii makaron.

    Lubella makaron Gniazda Nitki Lubella makaron Gniazda Nitki
    (Nidi Capellini) 400 g
    16,05zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-10-30
    Lubella makaron Kokardki (Farfalle) Lubella makaron Kokardki (Farfalle)
    400 g
    14,63zł/kg

    Cena: 5,85 zł

    PLN
    1
    17
    Data przyd. 2029-09-30
    Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
    (Penne Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    25
    Data przyd. 2029-12-30
    Lubella makaron Muszelki morskie Lubella makaron Muszelki morskie
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    Cena: 5,64 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-12-30
    Lubella makaron Świdry (fusilli) Lubella makaron Świdry (fusilli)
    100% Pełne Ziarno 400 g
    16,05zł/kg

    Cena: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    Data przyd. 2029-08-30
    Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
    (penne rigate) 100% Pełne Ziarno 400 g
    16,03zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    Data przyd. 2029-06-30
    Lubella makaron Spaghetti Lubella makaron Spaghetti
    100% Pełne Ziarno 400 g
    16,03zł/kg

    Cena: 6,41 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2029-08-31
    Lubella Makaron Gniazda Wstążki Lubella Makaron Gniazda Wstążki
    (Nidi Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    Cena: 6,49 zł

    PLN
    1
    4
    Data przydatności
    2029-09-30

    inne produkty marki Makarony Polskie

    Poznaj produkty marki Makarony Polskie - w aktualnej ofercie mamy 3 produktów Makarony Polskie .

    Makarony Polskie Makaron Krajanka Makarony Polskie Makaron Krajanka
    250 g
    11,96zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    9
    Data przyd. 2029-01-27
    Makarony Polskie Makaron Kluseczki Makarony Polskie Makaron Kluseczki
    250 g
    18,28zł/kg

    Cena: 4,57 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2029-02-09
    Makarony Polskie Makaron Kluseczki Makarony Polskie Makaron Kluseczki
    250 g
    11,96zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    11
    Data przydatności
    2028-10-21
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5