Lubella Puszysta mąka luksusowa

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Mąka pszenna typ 550 - luksusowa marki Lubella?
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1502 kJ / 354 kcal |
| Tłuszcz | 1,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 72 g |
| w tym cukry | 2,9 g |
| Błonnik | 3,7 g |
| Białko | 12 g |
| Sól | 0,03 g |
Producent marki Lubella opisuje Mąka pszenna typ 550 - luksusowa tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Mąka pszenna typ 550 - luksusowa firmy Lubella? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 15 ocen.
- Joanna Radzikowska , 2018-09-27 16:46:39ok
inne produkty w kategorii mąka
Wyrób firmy Lubella o nazwie Mąka pszenna typ 550 - luksusowa został przypisany do kategorii mąka. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Szczepanki_Mlyn_Milosna_maka_tortowa/44756.htmlCena: 10,72 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Maka_pszenna_chlebowa_typ_750_BIO/45264.htmlZachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Lubella, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.
Cena: 5,84 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Corn_Flakes_platki_sniadaniowe_kukurydziane/20564.htmlmąka (72 %): pszenna, pszenna pełnoziarnista (25 %), kukurydziana, cukier, syrop z pszenicy i słodu jęczmiennego, kakao (5,0 %), olej słonecznikowy, kakao o obniżonej zawartoś(...)
Cena: 6,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Mlekolaki_platki_sniadaniowe_muszelki_czekoladowe/20565.htmlCena: 5,49 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Kokardki_Farfalle/26229.htmlCena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Swidry_fusilli_100_Pelne_Ziarno/26301.htmlCena: 6,27 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Piora_penne_rigate_100_Pelne_Ziarno/26302.htmlCena: 6,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_makaron_Spaghetti_100_Pelne_Ziarno/26303.htmlCena: 4,42 zł
PLN https://dodomku.pl/Lubella_Domowa_jajeczna_Krajanka/32393.html






Koszyk z zakupami