Lubella Makaron kolanka ozdobne

Lubella
Lubella Makaron kolanka ozdobneLubella Makaron kolanka ozdobne
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-10-30

pojemność

cena za kilogram

14,08 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049823125

5900049823125

Cena: 5,63 zł

Kup 18 szt. po 5.55 zł/szt
5.63 PLN 2029-10-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Makaron kolanka ozdobne firmy Lubella.

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Makaron kolanka ozdobne marki Lubella:

mąka makaronowa pszenna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu
energia1487 kJ / 351 kcal
tłuszcz1,4 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
węglowodany70 g
w tym cukry4,2 g
błonnik3,0 g
białko13 g
sól0,03 g

Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Lubella opisuje Makaron kolanka ozdobne tak:

Polski Producent
Marka:Lubella
O marce:Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża Współpracujemy z polskimi rolnikami. Posiadamy 6 etapów kontroli, od ziarenka do paczki. Mielimy zboże we własnym młynie. Łączymy pasję z doświadczeniem.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron kolanka ozdobne.
Przechowywanie:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Przepisy:Przepis dla Ciebie! Kolanka ozdobne z fasolą, pomidorami koktajlowymi i fetą Składniki: makaron Lubella Kolanka ozdobne 200 g 125 g czerwonej fasoli z puszki pół kostki sera feta (ok. 100 g) 125 g pomidorków koktajlowych Dressing cytrynowy: 3 łyżki oliwy z oliwek + 1 łyżeczka soku z cytryny + łyżeczka startej skórki z cytryny + 1/2 łyżeczki płynnego miodu oraz kilka posiekanych listków świeżej bazylii. Dodatkowo: listki bazylii do dekoracji Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 20 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu. Przygotuj dodatki! Fetę pokrój w kostkę, fasolę odsącz z wody, a pomidorki pokrój na połówki. Składniki dressingu wymieszaj. Połącz i ciesz się smakiem! Makaron wymieszaj z fasolą i pomidorkami. Dodaj przygotowany dressing, a na koniec dodaj fetę. Całość udekoruj listkami bazylii. Smacznego!
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii makaron

Lubella Makaron kolanka ozdobne w sklepie dodomku.pl należy do kategorii makaron. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 136 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Lubella makaron Kokardki (Farfalle) Lubella makaron Kokardki (Farfalle)
400 g
14,63zł/kg

Cena: 5,85 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-09-30
Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
(Penne Rigate) 400 g
14,10zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2029-12-30
Lubella makaron Muszelki morskie Lubella makaron Muszelki morskie
(Gnocchi) 400 g
14,10zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
23
Data przyd. 2029-12-30
Lubella Makaron Gniazda Wstążki Lubella Makaron Gniazda Wstążki
(Nidi Tagliatelline) 400 g
16,23zł/kg

Cena: 6,49 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2029-09-30
Lubella Makaron Gniazda wstęgi Lubella Makaron Gniazda wstęgi
400 g
16,13zł/kg

Cena: 6,45 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2029-11-30
Lubella Makaron świderki Lubella Makaron świderki
400 g
14,40zł/kg

Cena: 5,76 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2029-12-30
Lubella Makaron Spaghetti Lubella Makaron Spaghetti
400 g
14,98zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
27
Data przyd. 2029-11-30
Lubella Makaron Nitki cięte Lubella Makaron Nitki cięte
400 g
14,30zł/kg

Cena: 5,72 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2029-09-30

inne produkty marki Lubella

Poznaj produkty marki Lubella - w aktualnej ofercie mamy 29 produktów Lubella.

Lubella Corn Flakes płatki Lubella Corn Flakes płatki
śniadaniowe kukurydziane 250 g
23,08zł/kg

Cena: 5,77 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-07-31
Lubella Mlekołaki płatki Lubella Mlekołaki płatki
śniadaniowe muszelki czekoladowe 250 g
23,96zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-08-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-10-21
Lubella makaron Świdry (fusilli) Lubella makaron Świdry (fusilli)
100% Pełne Ziarno 400 g
16,05zł/kg

Cena: 6,42 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-08-30
Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
(penne rigate) 100% Pełne Ziarno 400 g
16,03zł/kg

Cena: 6,41 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-06-30
Lubella makaron Spaghetti Lubella makaron Spaghetti
100% Pełne Ziarno 400 g
16,03zł/kg

Cena: 6,41 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2029-08-31
Lubella Domowa jajeczna Krajanka Lubella Domowa jajeczna Krajanka
250 g
17,04zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2029-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5