Lubella Makaron Muszelki

Lubella
Lubella Makaron MuszelkiLubella Makaron Muszelki
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

14,53 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049823101

5900049823101

Cena: 5,81 zł

Produkt chwilowo niedostępny
5.81 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Makaron muszelki marki Lubella?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Lubella Makaron Muszelki? Sprawdź listę składników:

mąka makaronowa pszenna
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu
energia1487 kJ / 351 kcal
tłuszcz1,4 g
w tym kwasy nasycone
węglowodany70 g
w tym cukry4,2 g
błonnik3,0 g
białko13 g
sól0,03 g

Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Lubella opisuje Makaron muszelki tak:

Polski Producent
Marka:Lubella
O marce:Lubella Tradycja od 1881 Najlepsze ze zboża Współpracujemy z polskimi rolnikami. Posiadamy 6 etapów kontroli, od ziarenka do paczki. Mielimy zboże we własnym młynie. Łączymy pasję z doświadczeniem.
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Makaron muszelki.
Przechowywanie:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Przepisy:Przepis dla Ciebie! Muszelki z ogórkiem, awokado i granatem Składniki: makaron Lubella Muszelki 200 g 1 ogórek 1 awokado pestki z połowy granatu Dressing 3 łyżki oliwy z oliwek + 1 łyżka soku z cytryny lub limonki + 4-5 sztuk listków bazylii + łyżeczka miodu + sól i pieprz Dodatkowo: liście bazylii do dekoracji Ilość porcji: 2 Czas przygotowania: 15 min Przygotowanie: Makaron to podstawa! Makaron ugotuj zgodnie z instrukcją na opakowaniu i wystudź. Przygotuj dodatki! Ogórka umyj i pokrój w półplasterki. Obrane awokado pokrój w plastry. Składniki na dressing zmiksuj, dopraw solą i pieprzem. Połącz i ciesz się smakiem! Makaron wymieszaj z ogórkiem i awokado. Sałatkę polej dressingiem i posyp pestkami granatu. Całość udekoruj bazylią. Smacznego!
Rodzaj opakowania:Torebka
Adres producenta:MW FOOD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice, PL
Adres zwrotny:MW FOOD Sp. z o.o. Sp.k. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice, PL

inne produkty w kategorii makaron

Produkt Makaron muszelki firmy Lubella znajduje się w kategorii makaron, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu makaron:

Lubella makaron Gniazda Nitki Lubella makaron Gniazda Nitki
(Nidi Capellini) 400 g
16,05zł/kg

Cena: 6,42 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-10-30
Lubella makaron Kokardki (Farfalle) Lubella makaron Kokardki (Farfalle)
400 g
14,63zł/kg

Cena: 5,85 zł

PLN
1
17
Data przyd. 2029-09-30
Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
(Penne Rigate) 400 g
14,10zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
25
Data przyd. 2029-12-30
Lubella makaron Muszelki morskie Lubella makaron Muszelki morskie
(Gnocchi) 400 g
14,10zł/kg

Cena: 5,64 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-12-30
Lubella Makaron Gniazda Wstążki Lubella Makaron Gniazda Wstążki
(Nidi Tagliatelline) 400 g
16,23zł/kg

Cena: 6,49 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2029-09-30
Lubella Makaron Gniazda wstęgi Lubella Makaron Gniazda wstęgi
400 g
16,13zł/kg

Cena: 6,45 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2029-11-30
Lubella Makaron świderki Lubella Makaron świderki
400 g
14,40zł/kg

Cena: 5,76 zł

PLN
1
51
Data przyd. 2029-12-30
Lubella Makaron Spaghetti Lubella Makaron Spaghetti
400 g
14,98zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
29
Data przyd. 2029-11-30

inne produkty marki Lubella

Poznaj produkty marki Lubella - w aktualnej ofercie mamy 30 produktów Lubella.

Lubella Makaron Nitki cięte Lubella Makaron Nitki cięte
400 g
14,30zł/kg

Cena: 5,72 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2029-09-30
Lubella Makaron kolanka ozdobne Lubella Makaron kolanka ozdobne
400 g
14,08zł/kg

Cena: 5,63 zł

PLN
1
26
Data przydatności
2029-10-30
Lubella Corn Flakes płatki Lubella Corn Flakes płatki
śniadaniowe kukurydziane 250 g
23,08zł/kg

Cena: 5,77 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-07-31
Lubella Mlekołaki płatki Lubella Mlekołaki płatki
śniadaniowe muszelki czekoladowe 250 g
23,96zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2027-08-30
Lubella makaron rosołowy jajeczny Lubella makaron rosołowy jajeczny
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Cena: 3,44 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-10-21
Lubella makaron Świdry (fusilli) Lubella makaron Świdry (fusilli)
100% Pełne Ziarno 400 g
16,05zł/kg

Cena: 6,42 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-08-30
Lubella makaron Pióra Lubella makaron Pióra
(penne rigate) 100% Pełne Ziarno 400 g
16,03zł/kg

Cena: 6,41 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5