Łowicz Sos pieczarkowy z podgrzybkiem

Łowicz
Łowicz Sos pieczarkowy z podgrzybkiemŁowicz Sos pieczarkowy z podgrzybkiem
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

17,28 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900397735453

5900397735453

Cena: 8,64 zł

Kup 6 szt. po 8.51 zł/szt
8.64 PLN 2027-07-30 NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Sos pieczarkowy z podgrzybkiem. Sos warzywno-pieczarkowy z podgrzybkiem. Pasteryzowany marki Łowicz?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Sos pieczarkowy z podgrzybkiem. Sos warzywno-pieczarkowy z podgrzybkiem. Pasteryzowany marki Łowicz:

woda, cebula, koncentrat pomidorowy (7,4 %), pieczarki (7,3 %), marchew (4,5 %), skrobia modyfikowana kukurydziana, przecier jabłkowy, cukier, olej rzepakowy, sól, przyprawy (w tym pieprz czarny), ekstrakty przypraw, zioła, podgrzybek suszony (0,15 %), regulator kwasowości - kwas cytrynowy, glukoza, suszone warzywa (w tym szczypior), aromaty
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
energia248 kJ / 59 kcal
tłuszcz1,6 g
w tym kwasy nasycone<0,1 g
węglowodany9,8 g
w tym cukry7,0 g
białko1,3 g
sól0,88 g

Seler : Może zawierać

Producent marki Łowicz opisuje Sos pieczarkowy z podgrzybkiem. Sos warzywno-pieczarkowy z podgrzybkiem. Pasteryzowany tak:

pełen warzyw, bez konserwantów, Polska Marka
Marka:Łowicz
O marce:Łowicz Samo najlepsze!
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sos pieczarkowy z podgrzybkiem. Sos warzywno-pieczarkowy z podgrzybkiem. Pasteryzowany.
Przechowywanie:Chroń przed światłem. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 48 godzin.
Przepisy:Przepis na makaron świderki z kurczakiem Potrzebujesz: sos pieczarkowy z podgrzybkiem Łowicz, ok. 400 g piersi kurczaka, 2 łyżki oleju, 300 g makaronu świderki Lubella. 1. Mięso pokrój w kostkę. 2. Podsmaż na 2 łyżkach oleju. 3. Dodaj sos i podgrzej ok. 3 minuty. 4. Podawaj z makaronem świderki. Opakowanie sosu użyte w przepisie wystarczy do przygotowania dania dla 3 osób.
Rodzaj opakowania:Słoik
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

Łowicz Sos pieczarkowy z podgrzybkiem w sklepie dodomku.pl należy do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 163 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
500 g
17,16zł/kg

Cena: 8,58 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-01-30
Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
Data przyd. 2027-11-30
Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
Data przyd. 2028-01-31
Łowicz sos neapolitański Łowicz sos neapolitański
do spaghetti 500 g
17,18zł/kg

Cena: 8,59 zł

PLN
1
5
Data przydatności
2027-11-30
Łowicz Sos meksykański Łowicz Sos meksykański
Data przydatności
2028-01-30
Łowicz Sos spaghetti pikantny Łowicz Sos spaghetti pikantny
Data przydatności
2028-01-30
Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
500 g
19,70zł/kg

Cena: 9,85 zł

PLN
1
53
Data przyd. 2028-01-06
Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
pomidorowym 500 g
17,56zł/kg

Cena: 8,78 zł

PLN
1
66
Data przyd. 2029-02-10

inne produkty marki Łowicz

Poznaj produkty marki Łowicz - w aktualnej ofercie mamy 32 produktów Łowicz.

Łowicz konfitura niskosłodzona Łowicz konfitura niskosłodzona
z owoców leśnych 240 g
59,88zł/kg

Cena: 14,37 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-02-28
Łowicz Dżem niskosłodzony Łowicz Dżem niskosłodzony
ananasowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-03-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
brzoskwiniowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
10
Data przyd. 2027-04-30
Łowicz Dżem morelowy o obniżonej Łowicz Dżem morelowy o obniżonej
zawartości cukrów 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
8
Data przydatności
2027-05-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
truskawkowy 280 g
25,86zł/kg

Cena: 7,24 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2027-03-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
wiśniowy 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-06-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
czarna porzeczka 280 g
24,96zł/kg

Cena: 6,99 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2027-06-30
Łowicz dżem niskosłodzony Łowicz dżem niskosłodzony
jagodowy 280 g
27,96zł/kg

Cena: 7,83 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-06-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5