Lovela płyn do płukania bielizny i ubranek dziecięcych

Lovela Płyn do płukania tkanin Doskonały do płukania bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych Nadaje ubrankom świeży zapach Ułatwia prasowanie Sprawia, że tkaniny są miękkie w dotyku
Lovela płyn do płukania bielizny i ubranek dziecięcychLovela płyn do płukania bielizny i ubranek dziecięcych
pojemność netto

pojemność netto

2 litry

pojemność

cena za litr

15,00 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900627044270

5900627044270

Cena: 29,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
29.99 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt płyn do płukania bielizny i ubranek dziecięcych marki Lovela?

Jak powstał produkt płyn do płukania bielizny i ubranek dziecięcych firmy Lovela - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

5 %-15 %: kationowe środki powierzchniowo czynne, <5 %: L-(+) - kwas mlekowy, kompozycja zapachowa

Producent marki Lovela opisuje płyn do płukania bielizny i ubranek dziecięcych tak:

Płyn do płukania tkanin Doskonały do płukania bielizny niemowlęcej i ubranek dziecięcych Nadaje ubrankom świeży zapach Ułatwia prasowanie Sprawia, że tkaniny są miękkie w dotyku
Cechy:przebadany dermatologicznie, 0+ od pierwszego dnia życia, nadaje ubrankom miękkość, delikatny zapach, nr 1 w Polsce*, *Lovela to najczęściej wybierane w Polsce produkty do prania ubranek dziecięcych. Źródło: RB (Hygiene Home) Poland sp. z o.o. za Nielsen 10, sprzedaż wartościowa i ilościowa w kategorii środków do prania, segment Baby, cała Polska, panel handlu
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Trzymać z dala od dzieci. Przechowywać produkt z dala od żywności i napojów. Nie połykać. W przypadku połknięcia zasięgnąć porady lekarskiej. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi,regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami.
Marka:Lovela
Rodzaj opakowania:Butelka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii płyny do płukania

Produkt płyn do płukania bielizny i ubranek dziecięcych firmy Lovela znajduje się w kategorii płyny do płukania, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu płyny do płukania:

Sodasan Płyn do płukania Sodasan Płyn do płukania
o zapachu Magnolii 750 ml
30,96zł/l

Cena: 23,22 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-01-01
Vanish Płyn do płukania białych Vanish Płyn do płukania białych
firanek 500 ml
41,98zł/l

Cena: 20,99 zł

PLN
1
1
Sodasan Ekologiczny Płyn do Sodasan Ekologiczny Płyn do
Płukania Lawendowy 750 ml
23,41zł/l

Cena: 17,56 zł

PLN
1
1
Klar Płyn do płukania i zmiękczania Klar Płyn do płukania i zmiękczania
tkanin ECO 750 ml
23,68zł/l

Cena: 17,76 zł

PLN
1
2
Silan Sensitive & Baby Płyn Silan Sensitive & Baby Płyn
do zmiękczania tkanin 880 ml
17,03zł/l

Cena: 14,99 zł

PLN
1
3
E Nectar Inspirations Perfume E Nectar Inspirations Perfume
Deluxe Płyn do zmiękczania tkanin nuta elegancji 1.012 litra
12,68zł/l

Cena: 12,83 zł

PLN
1
11
Tesori Płyn do płukania tkanin Tesori Płyn do płukania tkanin
Ayurveda 760 ml
20,41zł/l

Cena: 15,51 zł

PLN
1
9
Tesori Płyn do płukania tkanin Tesori Płyn do płukania tkanin
Thalasso Therapy 760 ml
20,41zł/l

Cena: 15,51 zł

PLN
1
6

inne produkty marki Lovela

Czy znasz już markę Lovela? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Lovela od 13 maja 2008.

Lovela Proszek do prania do bieli Lovela Proszek do prania do bieli
1.3 kg
22,45zł/kg

Cena: 29,18 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5