Lovela Baby Hipoalergiczne kapsułki do prania do bieli i kolorów

Lovela Produkt z pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka. Potwierdź gwarancję bezpieczeństwa i sprawdź opinię ekspertów na epozytywnaopinia.pl
Lovela Baby Hipoalergiczne kapsułki do prania do bieli i kolorówLovela Baby Hipoalergiczne kapsułki do prania do bieli i kolorów
masa netto

masa netto

11 szt.

pojemność

cena za sztukę

1,89 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5908252013883

5908252013883

Cena: 20,74 zł

Produkt chwilowo niedostępny
20.74 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Baby Hipoalergiczne kapsułki do prania do bieli i kolorów marki Lovela?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Lovela Baby Hipoalergiczne kapsułki do prania do bieli i kolorów? Sprawdź listę składników:

15 % -30 %: anionowe środki powierzchniowo czynne, niejonowe środki powierzchniowo czynne, 5 % - 15 %: Mydło, < 5 %: fosfoniany, enzymy, kompozycja zapachowa

Producent marki Lovela opisuje Baby Hipoalergiczne kapsułki do prania do bieli i kolorów tak:

Cechy:pozytywna opinia - Instytut Matki i Dziecka, nr 1** w Polsce, 0+ od pierwszego dnia życia, hipoalergiczne*, bezpieczne dla skóry noworodków i małych dzieci, bezwzględne dla plam, delikatne dla tkanin, całkowicie rozpuszczalne, *Hipoalergiczne, tj. o zmniejszonym potencjale alergizującym, **Lovela to najczęściej wybierane w Polsce produkty do prania ubranek dziecięcych. Źródło: RB Hygiene Home za NielsenIQ, panel handlu detalicznego, cała Polska z Dyskontami (Drug), sprzedaż wartościowa, ilościowa i w sztukach w okresie 52 tygodni kończącym się 01.01.2023 r. w kategorii: środków do prania, segment Baby
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. CHRONIĆ PRZED DZIEĆMI. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Przechowywać wyłącznie w oryginalnym opakowaniu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. NIE wywoływać wymiotów. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Nie przekłuwać, nie rozrywać, nie przecinać. Jeśli dziecko włoży kapsułkę do ust, natychmiast ją usunąć i nie wywoływać wymiotów. Używać wyłącznie suchymi rękami UFI:RRN5-00HY-900N-WFF9
Marka:Lovela
Pozostałe informacje:220 g e (11 x 20 g)
Przygotowanie i stosowanie:Dozowanie: Miękka, średnia i twarda woda. Umieść jedną kapsułkę bezpośrednio w pustym bębnie pralki przed jej załadowaniem. Używać wyłącznie suchymi rękami. 1 Kapsułka = 1 pranie*** ***Dla >5 kg ubrań. W Przypadku silnych zabrudzeń i twardej wody użyj 2 kapsułek. W przypadku twardej wody i mocno zabrudzonych ubrań użyj 3 kapsułek.
Rodzaj opakowania:Torba
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania

Produkt Baby Hipoalergiczne kapsułki do prania do bieli i kolorów firmy Lovela znajduje się w kategorii proszki, płyny i kapsułki do prania, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu proszki, płyny i kapsułki do prania:

Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz Calgon 2w1 Proszek zmiękczacz
wody 500 g
28,48zł/kg

Cena: 14,24 zł

PLN
1
5
Sodasan uniwersalny płyn Sodasan uniwersalny płyn
do prania Color detergent 1.5 litra
25,48zł/l

Cena: 38,22 zł

PLN
1
2
Sodasan Płyn do prania Color Sodasan Płyn do prania Color
Sensitive 1.5 litra
25,71zł/l

Cena: 38,56 zł

PLN
1
2
Sodasan ekologiczne mydło Sodasan ekologiczne mydło
na plamy 100 g
82,30zł/kg

Cena: 8,23 zł

PLN
1
1
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
czarnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 7,99 zł

PLN
1
11
Wirek z lanoliną płyn do prania Wirek z lanoliną płyn do prania
delikatnych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,28 zł

PLN
1
8
Wirek płyn do prania Wirek płyn do prania
chroni kolory AUTOMAT 30% gratis 1 l

Cena: 8,27 zł

PLN
1
8
Wirek przywraca biel Wirek przywraca biel
płyn do prania białych tkanin 30% gratis 1 l

Cena: 8,19 zł

PLN
1
8

inne produkty marki Lovela

Poznaj produkty marki Lovela - w aktualnej ofercie mamy 1 produktów Lovela.

Lovela Proszek do prania do bieli Lovela Proszek do prania do bieli
1.3 kg
22,45zł/kg

Cena: 29,18 zł

PLN
1
1
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5