Łosoś Ustka sałatka z łososiem i tołpygą

Łosoś Ustka
Łosoś Ustka sałatka z łososiem  i tołpygąŁosoś Ustka sałatka z łososiem  i tołpygą
masa netto

masa netto

170 g

pojemność

cena za kilogram

28,65 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901069000404

5901069000404

Cena: 4,87 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.87 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie sałatka z łososiem i tołpygą firmy Łosoś Ustka.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Łosoś Ustka sałatka z łososiem i tołpygą? Sprawdź listę składników:

Mięso rybne rozdrobnione (34%, w tym 56% łosoś atlantycki , 44 % tołpyga pstra, cebula, pietruszka korzeń, woda, koncentrat pomidorowy, olej roślinny rzepakowy lub słonecznikowy, cukier, błonnik pszenny, kasza manna , błonnik grochowy, sól, naturalny aromat papryki wędzonej, przyprawy, regulator kwasowości, kwas cytrynowy.


inne produkty w kategorii konserwy rybne

Produkt sałatka z łososiem i tołpygą firmy Łosoś Ustka znajduje się w kategorii konserwy rybne, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu konserwy rybne:

Łosoś Ustka szprot podwędzany Łosoś Ustka szprot podwędzany
w oleju 170 g
39,53zł/kg

Cena: 6,72 zł

PLN
1
25
Data przydatności
2029-07-30
Łosoś Ustka Filety śledziowe Łosoś Ustka Filety śledziowe
Data przyd. 2029-07-30
Laguna tuńczyk kawałki w oleju Laguna tuńczyk kawałki w oleju
roślinnym 170 g
39,59zł/kg

Cena: 6,73 zł

PLN
1
65
Data przyd. 2029-04-05
Laguna tuńczyk kawałki w sosie Laguna tuńczyk kawałki w sosie
własnym 170 g
38,71zł/kg

Cena: 6,58 zł

PLN
1
96
Data przyd. 2030-05-08
Graal Filety ze śledzia w sosie Graal Filety ze śledzia w sosie
pomidorowym 170 g
50,59zł/kg

Cena: 8,60 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-05-30
B&K Szprot w oleju caro B&K Szprot w oleju caro
170 g
30,94zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2028-12-30
B&K Szprot w sosie pomidorowym B&K Szprot w sosie pomidorowym
170 g
29,35zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2028-12-30
B&K Filety z makreli w oleju B&K Filety z makreli w oleju
170 g
42,24zł/kg

Cena: 7,18 zł

PLN
1
50
Data przyd. 2028-12-30

inne produkty marki Łosoś Ustka

Firma Łosoś Ustka prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 23 lipca 2008 - aktualnie dostępnych jest 54 produktów marki Łosoś Ustka.

Łosoś ustka Sałatka pikantna Łosoś ustka Sałatka pikantna
z makrelą 135 g
29,56zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2028-07-30
Łosoś Ustka Appetituna Sałatka Łosoś Ustka Appetituna Sałatka
z tuńczykiem w stylu meksykańskim z warzywami 160 g
58,38zł/kg

Cena: 9,34 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2029-07-30
Łosoś Ustka Appetituna Sałatka Łosoś Ustka Appetituna Sałatka
z tuńczykiem i warzywami w oliwie z oliwek 160 g
58,00zł/kg

Cena: 9,28 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-05-30
Łosoś Ustka Sałatka pikantna Łosoś Ustka Sałatka pikantna
z dorszem 135 g
25,85zł/kg

Cena: 3,49 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2027-11-30
Łosoś Ustka AppetiTuna Sałatka Łosoś Ustka AppetiTuna Sałatka
z tuńczykiem z warzywami i kaszą kuskus 160 g
58,38zł/kg

Cena: 9,34 zł

PLN
1
13
Data przydatności
2029-06-30
Łosoś Ustka filety śledziowe Łosoś Ustka filety śledziowe
w sosie pomidorowym 180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2028-11-30
Łosoś Ustka tuńczyk Łosoś Ustka tuńczyk
w kawałkach w oleju 185 g
34,81zł/kg

Cena: 6,44 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2030-07-31
Łosoś Ustka szprot w oleju karo Łosoś Ustka szprot w oleju karo
180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5