Łosoś Ustka Szprot podwędzany w sosie pomidorowym

Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Szprot podwędzany  w sosie pomidorowymŁosoś Ustka Szprot podwędzany  w sosie pomidorowym
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Data przydatności:

2029-04-30

pojemność

cena za kilogram

43,96 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901069005218

5901069005218

Cena: 10,99 zł

10.99 PLN 2029-04-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Szprot podwędzany w sosie pomidorowym marki Łosoś Ustka?

Jak powstał produkt Szprot podwędzany w sosie pomidorowym firmy Łosoś Ustka - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

szprot podwędzany (Sprattus sprattus / obszar połowu: Morze Bałtyckie FAO 27. III d / złowione w morzu włokiem pelagicznym) (70%), sos pomidorowy (30%): woda, koncentrat pomidorowy (24% w sosie), cukier, olej rzepakowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, sól, cebula suszona mielona, przyprawy, naturalny aromat papryki, substancja zagęszczająca: guma guar.


Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna 582 kJ / 139 kcal Tłuszcz – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 7,6 g 2 g Węglowodany – w tym cukry 3,7 g 3,67 g Białko 14 g Sól 1,3 g


inne produkty w kategorii konserwy rybne

Łosoś Ustka Szprot podwędzany w sosie pomidorowym w sklepie dodomku.pl należy do kategorii konserwy rybne. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 154 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Łosoś Ustka filety śledziowe Łosoś Ustka filety śledziowe
w sosie pomidorowym 180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2028-11-30
Łosoś Ustka tuńczyk Łosoś Ustka tuńczyk
w kawałkach w oleju 185 g
34,81zł/kg

Cena: 6,44 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2030-07-31
Łosoś Ustka szprot w oleju karo Łosoś Ustka szprot w oleju karo
180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-03-30
Łosoś Ustka szprot w sosie Łosoś Ustka szprot w sosie
pomidorowym 180 g
31,00zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2029-07-30
Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
w oleju aromatyzowanym 180 g
39,89zł/kg

Cena: 7,18 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-03-30
Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
w sosie pomidorowym 180 g
40,39zł/kg

Cena: 7,27 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-06-30
Łosoś Ustka szprot podwędzany Łosoś Ustka szprot podwędzany
w oleju 170 g
39,53zł/kg

Cena: 6,72 zł

PLN
1
25
Data przydatności
2029-07-30

inne produkty marki Łosoś Ustka

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Łosoś Ustka, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

Łosoś Ustka Filety śledziowe Łosoś Ustka Filety śledziowe
Data przyd. 2029-07-30
Łosoś Ustka śledź w sosie Łosoś Ustka śledź w sosie
pomidorowym 175 g
33,49zł/kg

Cena: 5,86 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2029-03-30
Łosoś Ustka paprykarz szczeciński Łosoś Ustka paprykarz szczeciński
Data przyd. 2029-07-30
Łosoś Ustka paprykarz szczeciński Łosoś Ustka paprykarz szczeciński
310 g
20,58zł/kg

Cena: 6,38 zł

PLN
1
15
Data przyd. 2029-07-30
Łosoś ustka Sałatka pikantna Łosoś ustka Sałatka pikantna
z makrelą 135 g
29,56zł/kg

Cena: 3,99 zł

PLN
1
16
Data przyd. 2028-07-30
Łosoś Ustka Appetituna Sałatka Łosoś Ustka Appetituna Sałatka
z tuńczykiem w stylu meksykańskim z warzywami 160 g
58,38zł/kg

Cena: 9,34 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2029-07-30
Łosoś Ustka Appetituna Sałatka Łosoś Ustka Appetituna Sałatka
z tuńczykiem i warzywami w oliwie z oliwek 160 g
58,00zł/kg

Cena: 9,28 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-05-30
Łosoś Ustka Sałatka pikantna Łosoś Ustka Sałatka pikantna
z dorszem 135 g
25,85zł/kg

Cena: 3,49 zł

PLN
1
58
Data przyd. 2027-11-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5