Łosoś Ustka Sałatka meksykańska z łososiem

Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Sałatka meksykańska  z łososiemŁosoś Ustka Sałatka meksykańska  z łososiem
masa netto

masa netto

160 g

pojemność

cena za kilogram

58,31 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901069001760

5901069001760

Cena: 9,33 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
9.33 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Sałatka meksykańska z łososiem marki Łosoś Ustka?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Sałatka meksykańska z łososiem marki Łosoś Ustka:

64% warzywa w zmiennych proporcjach (kukurydza, fasola czerwona, marchew, czerwona papryka), 21% łosoś atlantycki bez skóry (Salmo salar / wyhodowane; kraj pochodzenia: Norwegia, Szkocja, Irlandia lub Wyspy Owcze), olej roślinny (rzepakowy*A lub słonecznikowy*B – patrz nadruk przy numerze partii), woda, sól, naturalny aromat paprykowy. Może zawierać: gorczyca, soja, seler, gluten.


Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna 626 kJ / 151 kcal Tłuszcz – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 9,8 g 1,1 g Węglowodany – w tym cukry 6,1 g 0,5 g Białko 7,4 g Sól 1,3 g


inne produkty w kategorii konserwy rybne

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Łosoś Ustka Sałatka meksykańska z łososiem do kategorii konserwy rybne.

Rio Mare tuńczyk w kawałkach Rio Mare tuńczyk w kawałkach
w oliwie 160 g
98,19zł/kg

Cena: 15,71 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2030-12-31
Rio Mare tuńczyk w kawałkach Rio Mare tuńczyk w kawałkach
w sosie własnym 160 g
93,69zł/kg

Cena: 14,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-12-31
RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA
Meksykańska 160 g
90,31zł/kg

Cena: 14,45 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-05-07
Rio Mare Insalatissime Sałatka Rio Mare Insalatissime Sałatka
Tuńczyk i kukurydza 160 g
90,31zł/kg

Cena: 14,45 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2029-02-12
RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA RIO MARE INSALATISSIME SAŁATKA
Tuńczyk i kuskus 160 g
90,31zł/kg

Cena: 14,45 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-02-17
Graal Salatino Tuńczyk z kuskusem Graal Salatino Tuńczyk z kuskusem
perłowym i suszonymi pomidorami 160 g
74,94zł/kg

Cena: 11,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2028-04-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
56
Data przydatności
2029-04-30
King Oscar Filety śledziowe w sosie King Oscar Filety śledziowe w sosie
pomidorowym 160 g
39,94zł/kg

Cena: 6,39 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2029-07-30

inne produkty marki Łosoś Ustka

Poznaj produkty marki Łosoś Ustka - w aktualnej ofercie mamy 54 produktów Łosoś Ustka.

Łosoś Ustka filety śledziowe Łosoś Ustka filety śledziowe
w sosie pomidorowym 180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2028-11-30
Łosoś Ustka tuńczyk Łosoś Ustka tuńczyk
w kawałkach w oleju 185 g
34,81zł/kg

Cena: 6,44 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2030-07-31
Łosoś Ustka szprot w oleju karo Łosoś Ustka szprot w oleju karo
180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-03-30
Łosoś Ustka szprot w sosie Łosoś Ustka szprot w sosie
pomidorowym 180 g
31,00zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2029-07-30
Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
w oleju aromatyzowanym 180 g
39,89zł/kg

Cena: 7,18 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-03-30
Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
w sosie pomidorowym 180 g
40,39zł/kg

Cena: 7,27 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-06-30
Łosoś Ustka szprot podwędzany Łosoś Ustka szprot podwędzany
w oleju 170 g
39,53zł/kg

Cena: 6,72 zł

PLN
1
25
Data przydatności
2029-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5