Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie pomidorowym

Łosoś Ustka
11Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie pomidorowym
Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie pomidorowymŁosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie pomidorowym
masa netto

masa netto

300 g

pojemność

cena za kilogram

33,30 zł / kg

ocena

ranking

1.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901069005416

5901069005416

Cena: 9,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
9.99 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt Pulpeciki rybne w sosie pomidorowym marki Łosoś Ustka?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Pulpeciki rybne w sosie pomidorowym marki Łosoś Ustka:

Składniki: 50% pulpeciki rybne: 25% łosoś atlantycki ze skórą (Salmo salar / wyhodowane; obszar połowu: Północno-wschodni Atlantyk FAO 27), 25% filety ze śledzia atlantyckiego (Clupea harengus / obszar połowu: H* – Północno-wschodni Atlantyk FAO 27 lub K* – Północno-zachodni Atlantyk FAO 21) lub bałtyckiego (Clupea harengus membras / obszar połowu: M* – Morze Bałtyckie FAO 27.IIId), ciecierzyca gotowana (ciecierzyca, woda), groszek zielony, marchewka, olej roślinny (rzepakowy **A lub słonecznikowy **B – patrz nadruk przy numerze partii), cebula, białko grochowe, mąka grochowa, sól, przyprawy i ekstrakty przypraw; 50% sos pomidorowy: woda, koncentrat pomidorowy (17% w sosie), cukier, przyprawy i ekstrakty przypraw (zawiera seler), skrobia modyfikowana, olej roślinny (rzepakowy **A lub słonecznikowy **B – patrz nadruk przy numerze partii), naturalny aromat papryki i wędzonej papryki (chipotle), sól, substancja zagęszczająca: guma guar; regulator kwasowości: kwas cytrynowy. Może zawierać: gorczyca, soja, gluten.


Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna 583 kJ / 140 kcal Tłuszcz – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 7,3 g 0,9 g Węglowodany – w tym cukry 8,2 g 4,1 g Białko 9,2 g Sól 1,3 g


Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Pulpeciki rybne w sosie pomidorowym firmy Łosoś Ustka? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: marny 1/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii konserwy rybne

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie pomidorowym do kategorii konserwy rybne.

    Graal Makrela w sosie pomidorowym Graal Makrela w sosie pomidorowym
    Data przydatności
    2029-06-30
    Graal Byczki w sosie pomidorowym Graal Byczki w sosie pomidorowym
    Data przyd. 2029-07-30
    Graal Paprykarz szczeciński Graal Paprykarz szczeciński
    Data przyd. 2029-06-30
    Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie
    curry 300 g
    21,47zł/kg

    Cena: 6,44 zł

    PLN
    1
    7
    Data przydatności
    2027-11-30
    Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie
    pomidorowym z warzywami 300 g
    21,33zł/kg

    Cena: 6,40 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2027-11-30
    Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie Łosoś Ustka Pulpeciki rybne w sosie
    chrzanowym 300 g
    21,33zł/kg

    Cena: 6,40 zł

    PLN
    1
    10
    Data przydatności
    2027-07-30
    Łosoś Ustka filety śledziowe Łosoś Ustka filety śledziowe
    w sosie pomidorowym 180 g
    33,28zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2028-11-30
    Łosoś Ustka tuńczyk Łosoś Ustka tuńczyk
    w kawałkach w oleju 185 g
    34,81zł/kg

    Cena: 6,44 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2030-07-31

    inne produkty marki Łosoś Ustka

    Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy Łosoś Ustka, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

    Łosoś Ustka szprot w oleju karo Łosoś Ustka szprot w oleju karo
    180 g
    33,28zł/kg

    Cena: 5,99 zł

    PLN
    1
    6
    Data przydatności
    2029-03-30
    Łosoś Ustka szprot w sosie Łosoś Ustka szprot w sosie
    pomidorowym 180 g
    31,00zł/kg

    Cena: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    Data przyd. 2029-07-30
    Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
    w oleju aromatyzowanym 180 g
    39,89zł/kg

    Cena: 7,18 zł

    PLN
    1
    1
    Data przyd. 2029-03-30
    Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
    w sosie pomidorowym 180 g
    40,39zł/kg

    Cena: 7,27 zł

    PLN
    1
    13
    Data przyd. 2029-06-30
    Łosoś Ustka szprot podwędzany Łosoś Ustka szprot podwędzany
    w oleju 170 g
    39,53zł/kg

    Cena: 6,72 zł

    PLN
    1
    25
    Data przydatności
    2029-07-30
    Łosoś Ustka Filety śledziowe Łosoś Ustka Filety śledziowe
    Data przyd. 2029-07-30
    Łosoś Ustka śledź w sosie Łosoś Ustka śledź w sosie
    pomidorowym 175 g
    33,49zł/kg

    Cena: 5,86 zł

    PLN
    1
    4
    Data przyd. 2029-03-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5