Łosoś Ustka Podwędzane filety z makreli w oleju z pieprzem

Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Podwędzane filety  z makreli w oleju z pieprzemŁosoś Ustka Podwędzane filety  z makreli w oleju z pieprzem
masa netto

masa netto

170 g

pojemność

cena za kilogram

37,29 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901069000701

5901069000701

Cena: 6,34 zł

Produkt chwilowo niedostępny
Powiadom mnie
o nowej dostawie tego produktu
6.34 PLN NewCondition

Zainteresował Cię produkt Podwędzane filety z makreli w oleju z pieprzem marki Łosoś Ustka?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Podwędzane filety z makreli w oleju z pieprzem marki Łosoś Ustka:

podwędzane filety z makreli (Scomber scombrus / obszar połowu: Północno-wschodni Atlantyk FAO 27 / złowione w morzu włokiem pelagicznym) - 60%, olej rzepakowy - 38%, sól, pieprz czarny (0,3%).


Wartości odżywcze w 100 g produktu po odsączeniu: Energia: 1550 kJ / 375 kcal Tłuszcz: 35 g - w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 5,0 g Węglowodany: 0 g - w tym cukry: 0 g Białko: 15 g Sól: 1,1 g Kwasy tłuszczowe Omega-3: 4,9 g w tym kwas alfa-linolenowy (ALA): 2,3 g w tym kwas eikozapentaenowy (EPA): 0,8 g w tym kwas dokozaheksaenowy (DHA): 1,3 g Podane wartości mogą ulec naturalnym wahaniom.


inne produkty w kategorii konserwy rybne

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Łosoś Ustka Podwędzane filety z makreli w oleju z pieprzem do kategorii konserwy rybne.

Łosoś Ustka szprot podwędzany Łosoś Ustka szprot podwędzany
w oleju 170 g
39,53zł/kg

Cena: 6,72 zł

PLN
1
25
Data przydatności
2029-07-30
Łosoś Ustka Filety śledziowe Łosoś Ustka Filety śledziowe
Data przyd. 2029-07-30
Laguna tuńczyk kawałki w oleju Laguna tuńczyk kawałki w oleju
roślinnym 170 g
39,59zł/kg

Cena: 6,73 zł

PLN
1
65
Data przyd. 2029-04-05
Laguna tuńczyk kawałki w sosie Laguna tuńczyk kawałki w sosie
własnym 170 g
38,71zł/kg

Cena: 6,58 zł

PLN
1
96
Data przyd. 2030-05-08
Graal Filety ze śledzia w sosie Graal Filety ze śledzia w sosie
pomidorowym 170 g
50,59zł/kg

Cena: 8,60 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2029-05-30
B&K Szprot w oleju caro B&K Szprot w oleju caro
170 g
30,94zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2028-12-30
B&K Szprot w sosie pomidorowym B&K Szprot w sosie pomidorowym
170 g
29,35zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2028-12-30
B&K Filety z makreli w oleju B&K Filety z makreli w oleju
170 g
42,24zł/kg

Cena: 7,18 zł

PLN
1
50
Data przyd. 2028-12-30

inne produkty marki Łosoś Ustka

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Łosoś Ustka? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Łosoś Ustka filety śledziowe Łosoś Ustka filety śledziowe
w sosie pomidorowym 180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2028-11-30
Łosoś Ustka tuńczyk Łosoś Ustka tuńczyk
w kawałkach w oleju 185 g
34,81zł/kg

Cena: 6,44 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2030-07-31
Łosoś Ustka szprot w oleju karo Łosoś Ustka szprot w oleju karo
180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-03-30
Łosoś Ustka szprot w sosie Łosoś Ustka szprot w sosie
pomidorowym 180 g
31,00zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2029-07-30
Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
w oleju aromatyzowanym 180 g
39,89zł/kg

Cena: 7,18 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-03-30
Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
w sosie pomidorowym 180 g
40,39zł/kg

Cena: 7,27 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-06-30
Łosoś Ustka śledź w sosie Łosoś Ustka śledź w sosie
pomidorowym 175 g
33,49zł/kg

Cena: 5,86 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2029-03-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5