Łosoś Ustka Pasztet łososiowy na kanapki

Łosoś Ustka
Łosoś Ustka Pasztet łososiowy na kanapkiŁosoś Ustka Pasztet łososiowy na kanapki
masa netto

masa netto

130 g

pojemność

cena za kilogram

25,69 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901069001081

5901069001081

Cena: 3,34 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.34 PLN NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Pasztet łososiowy na kanapki firmy Łosoś Ustka?

Jak powstał produkt Pasztet łososiowy na kanapki firmy Łosoś Ustka - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

łosoś atlantycki (45%, Salmo salar / wyhodowany; obszar połowu: Północno-wschodni Atlantyk FAO 27; produkt akwakultury mechanicznie oddzielony), woda, cebula, olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy, przyprawy i ekstrakty przypraw (zawierają seler), mąka grochowa, błonnik owsiany, skrobia kukurydziana modyfikowana, mleko w proszku odtłuszczone, stabilizator: alginian sodu, naturalny aromat papryki, sól, pieprz czarny.


Wartość odżywcza w 100 g produktu: Wartość energetyczna 718 kJ / 173 kcal Tłuszcz – w tym kwasy tłuszczowe nasycone 14 g 2,5 g Węglowodany – w tym cukry 3,9 g 0,8 g Białko 7,2 g Sól 1,3 g


inne produkty w kategorii pasta rybna kanapkowa

Produkt Pasztet łososiowy na kanapki firmy Łosoś Ustka znajduje się w kategorii pasta rybna kanapkowa, poniżej możesz zobaczyć inne produkty przypisane do działu pasta rybna kanapkowa:

Primavika Paprykarz wegetariański Primavika Paprykarz wegetariański
z kaszą jaglaną 160 g
54,06zł/kg

Cena: 8,65 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-20
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
jajeczna ze szczypiorkiem 80 g
54,75zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-11-09
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
z tuńczyka 80 g
52,63zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-20
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
z łososia ze szczypiorkiem 80 g
53,25zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-03
Graal Szczeciński Paprykarz Graal Szczeciński Paprykarz
z Łososiem 330 g
20,09zł/kg

Cena: 6,63 zł

PLN
1
43
Data przyd. 2029-05-30
AGRiCO Paprykarz szczeciński AGRiCO Paprykarz szczeciński
300 g
17,67zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-04-01
Pan do Mar Pasztet z tuńczyka i BIO Pan do Mar Pasztet z tuńczyka i BIO
oliwkami 125 g
123,84zł/kg

Cena: 15,48 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2030-05-26
Primavika paprykarz wegetariański Primavika paprykarz wegetariański
BIO 160 g
54,06zł/kg

Cena: 8,65 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-28

inne produkty marki Łosoś Ustka

Czy znasz już markę Łosoś Ustka? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Łosoś Ustka od 23 lipca 2008.

Łosoś Ustka filety śledziowe Łosoś Ustka filety śledziowe
w sosie pomidorowym 180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2028-11-30
Łosoś Ustka tuńczyk Łosoś Ustka tuńczyk
w kawałkach w oleju 185 g
34,81zł/kg

Cena: 6,44 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2030-07-31
Łosoś Ustka szprot w oleju karo Łosoś Ustka szprot w oleju karo
180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-03-30
Łosoś Ustka szprot w sosie Łosoś Ustka szprot w sosie
pomidorowym 180 g
31,00zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2029-07-30
Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
w oleju aromatyzowanym 180 g
39,89zł/kg

Cena: 7,18 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-03-30
Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
w sosie pomidorowym 180 g
40,39zł/kg

Cena: 7,27 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-06-30
Łosoś Ustka szprot podwędzany Łosoś Ustka szprot podwędzany
w oleju 170 g
39,53zł/kg

Cena: 6,72 zł

PLN
1
25
Data przydatności
2029-07-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5