Lider scierka domowa

Lider
Lider scierka domowaLider scierka domowa
masa netto

masa netto

3 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,70 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906881163696

5906881163696

Cena: 2,10 zł

Produkt chwilowo niedostępny
2.10 PLN NewCondition

Czy warto kupić produkt scierka domowa marki Lider?

inne produkty w kategorii mopy, ścierki, miotły

Wyrób firmy Lider o nazwie scierka domowa został przypisany do kategorii mopy, ścierki, miotły. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

Gosia Clean BIO Ścierka gąbczasta Gosia Clean BIO Ścierka gąbczasta
3 szt.
2,66zł/szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
Gosia Clean Ścierka z mikrofibry Gosia Clean Ścierka z mikrofibry
XXL 50 x 60cm 1 szt.

Cena: 17,58 zł

PLN
1
3
Gosia Clean Ścierka kuchenna Gosia Clean Ścierka kuchenna
Falka 10 szt.

Cena: 4,99 zł

PLN
1
30
York Special Mop obrotowy York Special Mop obrotowy
standardowy - zapas 1 szt.

Cena: 21,55 zł

PLN
1
2
Gosia Ścierka do kurzu Gosia Ścierka do kurzu
1 szt.

Cena: 8,28 zł

PLN
1
2
Gosia Ścierka z mikrofibry Gosia Ścierka z mikrofibry
do łazienki dwustronna 1 szt.

Cena: 12,53 zł

PLN
1
4
York Mop płaski Pepita York Mop płaski Pepita
1 szt.

Cena: 17,99 zł

PLN
1
1
Gosia Ścierka jak bawełna Gosia Ścierka jak bawełna
5 szt.
1,38zł/szt.

Cena: 6,89 zł

PLN
1
1

inne produkty marki Lider

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Lider? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Lider Krem do golenia Lider Krem do golenia
Data przydatności
2028-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5