Kuterfish Pasta z dorsza z Chilli

Pasta z dorsza z Chilli. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
Kuterfish Pasta z dorsza z ChilliKuterfish Pasta z dorsza z Chilli
masa netto

masa netto

140 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-07-28

pojemność

cena za kilogram

98,93 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

650414526285

Cena: 13,85 zł

13.85 PLN 2027-07-28 NewCondition
SKŁAD>> dorsz bałtycki* rozdrobniony 46%, olej rzepakowy 15%, kasza jaglana 14%, cebula smażona 13%, koncentrat pomidorowy 8%, woda, so´l, papryka słodka, Chili pieprz cayenne, substancja słodząca: ksylitol, pieprz. (*dorsz bałtycki (Gadus morhua callarias) złowiony w Morzu Bałtyckim (obszar połowu FAO 27 III D), metoda połowu: włok denny lub sieci stawne )
WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g Wartość odżywcza 892/213 Tłuszcz 9.1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone 2.5 g Węglowodany 20 g w tym cukry 4.1 g Białko 12 g Sól 1.2 g
Pasta z dorsza z Chilli. Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 48 godzin.
Primavika Paprykarz wegetariański Primavika Paprykarz wegetariański
z kaszą jaglaną 160 g
54,06zł/kg

Cena: 8,65 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-20
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
jajeczna ze szczypiorkiem 80 g
54,75zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-11-09
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
z tuńczyka 80 g
52,63zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-20
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
z łososia ze szczypiorkiem 80 g
53,25zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-03
Graal Szczeciński Paprykarz Graal Szczeciński Paprykarz
z Łososiem 330 g
20,09zł/kg

Cena: 6,63 zł

PLN
1
43
Data przyd. 2029-05-30
AGRiCO Paprykarz szczeciński AGRiCO Paprykarz szczeciński
300 g
17,67zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-04-01
Pan do Mar Pasztet z tuńczyka i BIO Pan do Mar Pasztet z tuńczyka i BIO
oliwkami 125 g
123,84zł/kg

Cena: 15,48 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2030-05-26
Primavika paprykarz wegetariański Primavika paprykarz wegetariański
BIO 160 g
54,06zł/kg

Cena: 8,65 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-04-28
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5