Kupiec Kasza Jęczmienna Mazurska Perłowa Średnia

Kupiec
Kupiec Kasza Jęczmienna Mazurska Perłowa ŚredniaKupiec Kasza Jęczmienna Mazurska Perłowa Średnia
masa netto

masa netto

400 g

pojemność

cena za kilogram

11,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902172000367

5902172000367

Cena: 4,41 zł

Produkt chwilowo niedostępny
4.41 PLN NewCondition

Oglądasz produkt o nazwie Kasza Jęczmienna Mazurska Perłowa Średnia firmy Kupiec.

Jak powstał produkt Kasza Jęczmienna Mazurska Perłowa Średnia firmy Kupiec - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:

kasza jęczmienna 100 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g
Wartość energetyczna1439 kJ
Wartość energetyczna340 kcal
Tłuszcz1,6g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0,4g
Węglowodany69 g
w tym cukry2 g
Błonnik5 g
Białko9,8 g
Sól< 0,01 g
*Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
Opakowanie 400 g zawiera 8 porcji

Jęczmień : Zawiera

Producent marki Kupiec opisuje Kasza Jęczmienna Mazurska Perłowa Średnia tak:

źródło błonnika
Marka:Kupiec
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem:/ Nr partii: patrz poniżej. Przechowywać w suchym miejscu, szczelnie zamknięte.
Rodzaj opakowania:Torba
Kraj pochodzenia:Polska
Adres producenta:
Adres zwrotny:

inne produkty w kategorii kasza

Kupiec Kasza Jęczmienna Mazurska Perłowa Średnia w sklepie dodomku.pl należy do kategorii kasza. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 70 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Cenos kasza jęczmienna mazurska Cenos kasza jęczmienna mazurska
400 g
8,00zł/kg

Cena: 3,20 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-30
Cenos kasza jęczmienna Wiejska Cenos kasza jęczmienna Wiejska
4x100g 400 g
8,00zł/kg

Cena: 3,20 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2028-02-28
Cenos kasza pęczak jęczmienny Cenos kasza pęczak jęczmienny
kujawski 4x100g 400 g
8,00zł/kg

Cena: 3,20 zł

PLN
1
12
Data przyd. 2027-12-30
Sonko Kasza jęczmienna wiejska Sonko Kasza jęczmienna wiejska
4x100g 400 g
14,58zł/kg

Cena: 5,83 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-03-01
Szczytno Premium Kasza Jęczmienna Szczytno Premium Kasza Jęczmienna
perłowa, drobna 400 g
9,35zł/kg

Cena: 3,74 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-09-26
Melvit-Szczytno Kasza Jęczmienna Melvit-Szczytno Kasza Jęczmienna
perłowa Średnia 400 g
9,38zł/kg

Cena: 3,75 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-10-29
Cenos Kasza perłowa jęczmienna Cenos Kasza perłowa jęczmienna
4x100g 400 g
8,00zł/kg

Cena: 3,20 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2027-11-30

inne produkty marki Kupiec

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Kupiec? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Kupiec kasza jęczmienna pęczak Kupiec kasza jęczmienna pęczak
4x100g 400 g
11,60zł/kg

Cena: 4,64 zł

PLN
1
7
Data przyd. 2027-05-30
Kupiec cukier puder Kupiec cukier puder
400 g
11,48zł/kg

Cena: 4,59 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2028-07-30
Kupiec płatki owsiane górskie Kupiec płatki owsiane górskie
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-09-30
Kupiec Płatki owsiane błyskawiczne Kupiec Płatki owsiane błyskawiczne
400 g
12,48zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-06-30
Kupiec ryż biały Kupiec ryż biały
1 kg

Cena: 8,28 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2027-03-31
Kupiec ryż parboiled 4 torebki Kupiec ryż parboiled 4 torebki
400 g
17,03zł/kg

Cena: 6,81 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2028-06-30
Kupiec kasza manna Kupiec kasza manna
400 g
12,78zł/kg

Cena: 5,11 zł

PLN
1
4
Data przyd. 2027-03-30
Kupiec kasza gryczana prażona Kupiec kasza gryczana prażona
4x100g 400 g
14,98zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-07-31
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5