Kuchcik ściereczki frotte z mikrofibry 4szt 30 x 30 cm

Kuchcik
Kuchcik ściereczki frotte z  mikrofibry 4szt 30 x 30 cmKuchcik ściereczki frotte z  mikrofibry 4szt 30 x 30 cm
masa netto

masa netto

4 szt.

pojemność

cena za sztukę

2,00 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902365032281

5902365032281

Cena: 7,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
7.99 PLN NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu ściereczki frotte z mikrofibry 4szt 30 x 30 cm firmy Kuchcik.

inne produkty w kategorii mopy, ścierki, miotły

Kuchcik ściereczki frotte z mikrofibry 4szt 30 x 30 cm w sklepie dodomku.pl należy do kategorii mopy, ścierki, miotły. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 24 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Gosia Clean Ścierka z mikrofibry Gosia Clean Ścierka z mikrofibry
XXL 50 x 60cm 1 szt.

Cena: 17,58 zł

PLN
1
3
Gosia Clean Ścierka kuchenna Gosia Clean Ścierka kuchenna
Falka 10 szt.

Cena: 4,99 zł

PLN
1
30
Gosia Clean BIO Ścierka gąbczasta Gosia Clean BIO Ścierka gąbczasta
3 szt.
2,66zł/szt.

Cena: 7,99 zł

PLN
1
3
York Special Mop obrotowy York Special Mop obrotowy
standardowy - zapas 1 szt.

Cena: 21,55 zł

PLN
1
2
Gosia Ścierka do kurzu Gosia Ścierka do kurzu
1 szt.

Cena: 8,28 zł

PLN
1
2
Gosia Ścierka z mikrofibry Gosia Ścierka z mikrofibry
do łazienki dwustronna 1 szt.

Cena: 12,53 zł

PLN
1
4
York Mop płaski Pepita York Mop płaski Pepita
1 szt.

Cena: 17,99 zł

PLN
1
1
Gosia Ścierka jak bawełna Gosia Ścierka jak bawełna
5 szt.
1,38zł/szt.

Cena: 6,89 zł

PLN
1
1

inne produkty marki Kuchcik

Czy znasz już markę Kuchcik? W sklepie internetowym dodomku.pl sprzedajemy produkty marki Kuchcik od 24 września 2013.

Kuchcik Zmywaki "Naleśnik" 2 sztuki Kuchcik Zmywaki "Naleśnik" 2 sztuki
2 szt.
1,70zł/szt.

Cena: 3,39 zł

PLN
1
16
Kuchcik Obrus biały 3szt Kuchcik Obrus biały 3szt
3 szt.
1,92zł/szt.

Cena: 5,75 zł

PLN
1
12
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5