Kubuś Waterrr Ice o smaku cytryny i mięty

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Napój z dodatkiem soku cytrynowego z zagęszczonego soku. Pasteryzowany. Niegazowany firmy Kubuś?
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Kubuś:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 ml |
|---|---|
| energia | 88 kJ/21 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| węglowodany | 5,2 g |
| w tym cukry | 5,2 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
Producent marki Kubuś opisuje Napój z dodatkiem soku cytrynowego z zagęszczonego soku. Pasteryzowany. Niegazowany tak:
inne produkty w kategorii "woda smakowa"
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kubuś Waterrr Ice o smaku cytryny i mięty do kategorii "woda smakowa".
Cena: 3,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_Waterrr_Napoj_o_smaku_truskawki/112815.htmlFirma Kubuś prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 12 listopada 2007 - aktualnie dostępnych jest 18 produktów marki Kubuś.
sok jabłkowy z zagęszczonego soku (57%), przeciery z: marchwi (37%), malin (4%) i jabłek (2%), witamina C, aromat, Zawartość owoców i marchwi 100%
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_sok_marchew._malina_i_jablko/24341.htmlCena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_mus_100_z_owocow_jablko_banan_marchew_truskawka/35676.htmlCena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_mus_100_z_owocow_banan_jablko/35677.htmlCena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_mus_100_z_owocow_jablko_banana/35678.htmlprzecier z jabłek (86 %), soki z zagęszczonych soków z: arbuza (10 %), aronii (3,5 %) i jabłek, aromat
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_mus_100_owocow_arbuz_jablko_aronia/98283.htmlCena: 3,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_Waterrr_Napoj_o_smaku_Cytryny/100824.html






Koszyk z zakupami