Kubuś 100% sok multiwitamina

Kubuś
55
Super napojeKubuś 100% sok multiwitamina
55Kubuś 100% sok multiwitamina
Kubuś 100% sok  multiwitaminaKubuś 100% sok  multiwitamina
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

pojemność

cena za litr

12,10 zł / l

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901067401555

5901067401555

Cena: 3,63 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.63 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Sok wieloowocowo-marchwiowy 100 % częściowo z zagęszczonych soków z dodatkiem witamin. Pasteryzowany, naturalnie mętny. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło witamin: A, E, C, tiaminy, ryboflawiny, niacyny, B6, kwasu foliowego, B marki Kubuś?

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Kubuś 100% sok multiwitamina? Sprawdź listę składników:

soki z zagęszczonych soków z jabłek (70 %), marchwi (12 %) i pomarańczy (10 %), przeciery z: jabłek (3 %), bananów (2 %), brzoskwiń (0,1 %), gujawy (0,05 %) i papai (0,05 %), soki z zagęszczonych soków z: ananasów (2 %), mango (0,5 %), marakui (0,1 %), liczi (0,05 %), figi kaktusowej (0,05 %), kiwi (0,05 %) i limonek (0,05 %), witaminy: A, E, C, tiamina, ryboflawina, niacyna, B6, kwas foliowy, B12, biotyna i kwas pantotenowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 ml produktu
energia198 kJ / 47 kcal
tłuszcz0 g
w tym kwasy nasycone0 g
węglowodany11 g
w tym cukry11 g
białko0 g
sól0 g
witamina A232 µg / 29 %*
witamina E0,9 mg / 7,5 %*
witamina C6 mg / 7,5 %*
tiamina0,0825 mg / 7,5 %*
ryboflawina0,105 mg / 7,5 %*
niacyna1,2 mg / 7,5 %*
witamina B60,105 mg / 7,5 %*
kwas foliowy15 µg / 7,5 %*
witamina B120,1875 µg / 7,5 %*
biotyna3,75 µg / 7,5 %*
kwas pantotenowy0,45 mg / 7,5 %*
*% referencyjnej wartości spożycia
Ten cukier pochodzi wyłącznie z owoców i marchwi

Producent marki Kubuś opisuje Sok wieloowocowo-marchwiowy 100 % częściowo z zagęszczonych soków z dodatkiem witamin. Pasteryzowany, naturalnie mętny. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło witamin: A, E, C, tiaminy, ryboflawiny, niacyny, B6, kwasu foliowego, B tak:

bez dodatku cukru, sok z dodatkiem witamin, Polska Marka
Marka:Kubuś
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Sok wieloowocowo-marchwiowy 100 % częściowo z zagęszczonych soków z dodatkiem witamin. Pasteryzowany, naturalnie mętny. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło witamin: A, E, C, tiaminy, ryboflawiny, niacyny, B6, kwasu foliowego, B
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz nadruk w górnej części opakowania. Przechowuj z dala od bezpośredniego działania promieni słonecznych. Po otwarciu przechowuj w lodówce i spożyj w ciągu 24 godzin.
Przygotowanie i stosowanie:Wstrząśnij przed otwarciem. Użyte surowce mogą powodować naturalne rozwarstwienie produktu.
Rodzaj opakowania:Butelka plastikowa
Adres producenta:MWS Sp. z o.o., ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy
Adres zwrotny:MWS Sp. z o.o., ul. Strefowa 13, 43-100 Tychy

Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Sok wieloowocowo-marchwiowy 100 % częściowo z zagęszczonych soków z dodatkiem witamin. Pasteryzowany, naturalnie mętny. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło witamin: A, E, C, tiaminy, ryboflawiny, niacyny, B6, kwasu foliowego, B firmy Kubuś. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • 2022-02-14 10:39:00Super napoje



inne produkty w kategorii soki owocowe

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kubuś 100% sok multiwitamina do kategorii soki owocowe.

Fortuna sok jabłkowy Fortuna sok jabłkowy
300 ml
11,23zł/l

Cena: 3,37 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-05-30
Fortuna sok multiwitamina Fortuna sok multiwitamina
Data przyd. 2027-05-30
Fortuna sok pomarańczowy Fortuna sok pomarańczowy
300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2027-05-30
Tarczyn sok jabłko Tarczyn sok jabłko
300 ml
11,63zł/l

Cena: 3,49 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2027-06-30
Kubuś sok banan - marchew Kubuś sok banan - marchew
- jabłko 300 ml
12,90zł/l

Cena: 3,87 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-30
Kubuś sok marchew, malina Kubuś sok marchew, malina
i jabłko 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-04-30
Kubuś sok marchew - brzoskwinia Kubuś sok marchew - brzoskwinia
- jabłko 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-04-30

inne produkty marki Kubuś

Może zainteresują Cię również inne towary firmy Kubuś? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

Kubuś mus 100% z owoców banan Kubuś mus 100% z owoców banan
jabłko 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-30
Kubuś mus 100% z owoców jabłko Kubuś mus 100% z owoców jabłko
banana 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-02-28
Kubuś Sok 100% Kubuś Sok 100%
jabłko, marchew, pomarańcza 850 ml
7,36zł/l

Cena: 6,26 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-04-30
Kubuś Waterrr Kubuś Waterrr
Woda z sokiem owocowym o smaku cytryny 500 ml
6,90zł/l

Cena: 3,45 zł

PLN
1
18
Data przydatności
2027-03-30
Kubuś Waterrr Kubuś Waterrr
Woda z sokiem owocowym o smaku truskawki 500 ml
6,90zł/l

Cena: 3,45 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-03-30
Kubuś Sok 100% jabłko marchew Kubuś Sok 100% jabłko marchew
malina 850 ml
7,36zł/l

Cena: 6,26 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-30
Kubuś 100% Sok jabłkowy Kubuś 100% Sok jabłkowy
300 ml
11,67zł/l

Cena: 3,50 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5