Kubuś 100% sok multiwitamina

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Sok wieloowocowo-marchwiowy 100 % częściowo z zagęszczonych soków z dodatkiem witamin. Pasteryzowany, naturalnie mętny. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło witamin: A, E, C, tiaminy, ryboflawiny, niacyny, B6, kwasu foliowego, B marki Kubuś?
Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Kubuś 100% sok multiwitamina? Sprawdź listę składników:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 ml produktu |
|---|---|
| energia | 198 kJ / 47 kcal |
| tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| węglowodany | 11 g |
| w tym cukry | 11 g |
| białko | 0 g |
| sól | 0 g |
| witamina A | 232 µg / 29 %* |
| witamina E | 0,9 mg / 7,5 %* |
| witamina C | 6 mg / 7,5 %* |
| tiamina | 0,0825 mg / 7,5 %* |
| ryboflawina | 0,105 mg / 7,5 %* |
| niacyna | 1,2 mg / 7,5 %* |
| witamina B6 | 0,105 mg / 7,5 %* |
| kwas foliowy | 15 µg / 7,5 %* |
| witamina B12 | 0,1875 µg / 7,5 %* |
| biotyna | 3,75 µg / 7,5 %* |
| kwas pantotenowy | 0,45 mg / 7,5 %* |
| *% referencyjnej wartości spożycia | |
| Ten cukier pochodzi wyłącznie z owoców i marchwi |
Producent marki Kubuś opisuje Sok wieloowocowo-marchwiowy 100 % częściowo z zagęszczonych soków z dodatkiem witamin. Pasteryzowany, naturalnie mętny. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło witamin: A, E, C, tiaminy, ryboflawiny, niacyny, B6, kwasu foliowego, B tak:
Poznaj prawdziwe opinie na temat towaru Sok wieloowocowo-marchwiowy 100 % częściowo z zagęszczonych soków z dodatkiem witamin. Pasteryzowany, naturalnie mętny. Bez dodatku cukru. Zawiera naturalnie występujące cukry. Źródło witamin: A, E, C, tiaminy, ryboflawiny, niacyny, B6, kwasu foliowego, B firmy Kubuś. Poniższe oceny są subiektywne, ale zostały wystawione przez konsumentów, którzy zamówili ten produkt.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 5 ocen.
- 2022-02-14 10:39:00Super napoje
inne produkty w kategorii soki owocowe 100%
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kubuś 100% sok multiwitamina do kategorii soki owocowe 100%.
Cena: 3,67 zł
PLN https://dodomku.pl/Tarczyn_sok_jablko/56969.htmlsok jabłkowy z zagęszczonego soku (57%), przeciery z: marchwi (37%), malin (4%) i jabłek (2%), witamina C, aromat, Zawartość owoców i marchwi 100%
Cena: 3,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_sok_marchew._malina_i_jablko/24341.htmlCena: 13,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Food_Sok_z_granatu_NFC_bezglutenowy_BIO/47697.html2028-04-28
sok tłoczony na zimno ze świeżych owoców czarnej porzeczki* (100 %). (*certyfikowany składnik ekologiczny)
Cena: 13,45 zł
PLN https://dodomku.pl/Vero_Sok_z_czarnej_porzeczki_NFC_BIO/109158.html2027-05-12
Cena: 8,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Fortuna_sok_100_bez_dodatku_cukru_pomaranczowy/18964.htmlCena: 6,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Hortex_sok_owocowy_100_jablkowy/18970.htmlCena: 2,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_sok_100_w_kartoniku_ze_slomka_jablkowo_brzoskwiniowy/25647.htmlsoki z zagęszczonych soków z: jabłek (70 %), marchwi i pomarańczy (10 %), przeciery z: jabłek (3 %), bananów (2 %), brzoskwiń, gujawy i papai, soki z zagęszczonych soków z: an(...)
Cena: 2,35 zł
PLN https://dodomku.pl/Tymbark_sok_100_multiwitamina._kartonik_ze_slomka/25786.htmlMoże zainteresują Cię również inne towary firmy Kubuś? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
Cena: 3,14 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_mus_100_z_owocow_jablko_banan_marchew_truskawka/35676_2428016_314.htmlCena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_mus_100_z_owocow_banan_jablko/35677.htmlCena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_mus_100_z_owocow_jablko_banana/35678.htmlprzecier z jabłek (86 %), soki z zagęszczonych soków z: arbuza (10 %), aronii (3,5 %) i jabłek, aromat
Cena: 2,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_mus_100_owocow_arbuz_jablko_aronia/98283.htmlCena: 3,55 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_Waterrr_Napoj_o_smaku_Cytryny/100824.htmlCena: 3,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Kubus_Waterrr_Napoj_o_smaku_Maliny/100825_2415163_320.html






Koszyk z zakupami