Kubuś 100 % Sok multiwitamina

Kubuś
Kubuś 100 % Sok multiwitaminaKubuś 100 % Sok multiwitamina
pojemność netto

pojemność netto

300 ml

data przydatności

Data przydatności:

2027-05-30

pojemność

cena za litr

11,10 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901067412643

5901067412643

Cena: 3,33 zł

3.33 PLN 2027-05-30 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu 100 % Sok multiwitamina firmy Kubuś?

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano 100 % Sok multiwitamina marki Kubuś:

Soki z zagęszczonych soków z: jabłek (70 %), marchwi (12 %) i pomarańczy (10 %), przeciery z: jabłek (3 %), bananów (2 %), brzoskwiń (0,1 %), gujawy (0,05 %) i papai (0,05 %), soki z zagęszczonych soków z: ananasów (0,2 %), mango (0,05 %), marakui (0,1 %), liczi (0,05 %), figi kaktusowej (0,05 %), kiwi (0,05 %) i limonek (0,05 %), witaminy: A, E, C, tiamina, ryboflawina, niacyna, B6, kwas foliowy, B12, biotyna i kwas pantotenowy
Wartości odżywcze w 100 ml produktu energia 198 kJ / 47 kcal tłuszcz 0 g w tym kwasy nasycone 0 g węglowodany 11 g w tym cukry 11 g białko 0 g sól 0 g witamina A 232 µg / 29 % witamina E 0,9 mg / 7.5 %* witamina C 6 mg / 7.5 %* tiamina 0,0825 mg / 7.5 %* ryboflawina 0,105 mg / 7.5 %* niacyna 1,2 mg / 7.5 %* witamina B6 0,105 mg / 7.5 %* kwas foliowy 15 µg / 7.5 %* witamina B12 0,1875 µg / 7.5 %* biotyna 3,75 µg / 7.5 %* kwas pantotenowy 0,45 mg / 7.5 %* *% referencyjnej wartości spożycia Ten cukier pochodzi wyłącznie z owoców i marchwi.

inne produkty w kategorii soki owocowe

Kubuś 100 % Sok multiwitamina w sklepie dodomku.pl należy do kategorii soki owocowe. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 85 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.

Kubuś sok banan - marchew Kubuś sok banan - marchew
- jabłko 300 ml
12,90zł/l

Cena: 3,87 zł

PLN
1
14
Data przyd. 2027-06-30
Kubuś sok marchew, malina Kubuś sok marchew, malina
i jabłko 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2027-04-30
Kubuś sok marchew - brzoskwinia Kubuś sok marchew - brzoskwinia
- jabłko 300 ml
13,30zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-04-30
Bio Food Sok z żurawiny NFC Bio Food Sok z żurawiny NFC
BIO
Bio Food Sok z żurawiny NFC Bio Food Sok z żurawiny NFC
bezglutenowy BIO 300 ml
66,63zł/l

Cena: 19,99 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2028-02-19
Bio Food Sok z granatu NFC Bio Food Sok z granatu NFC
bezglutenowy BIO 300 ml
46,63zł/l

Cena: 13,99 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2028-06-16
Fortuna sok jabłkowy Fortuna sok jabłkowy
300 ml
11,23zł/l

Cena: 3,37 zł

PLN
1
8
Data przyd. 2027-05-30
Fortuna sok multiwitamina Fortuna sok multiwitamina
Data przyd. 2027-05-30

inne produkty marki Kubuś

Firma Kubuś prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 12 listopada 2007 - aktualnie dostępnych jest 23 produktów marki Kubuś.

Kubuś mus 100% z owoców banan Kubuś mus 100% z owoców banan
jabłko 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
5
Data przyd. 2027-01-30
Kubuś mus 100% z owoców jabłko Kubuś mus 100% z owoców jabłko
banana 100 g
29,90zł/kg

Cena: 2,99 zł

PLN
1
9
Data przyd. 2027-02-28
Kubuś Sok 100% Kubuś Sok 100%
jabłko, marchew, pomarańcza 850 ml
7,36zł/l

Cena: 6,26 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2027-04-30
Kubuś Waterrr Kubuś Waterrr
Woda z sokiem owocowym o smaku cytryny 500 ml
6,90zł/l

Cena: 3,45 zł

PLN
1
18
Data przydatności
2027-03-30
Kubuś Waterrr Kubuś Waterrr
Woda z sokiem owocowym o smaku truskawki 500 ml
6,90zł/l

Cena: 3,45 zł

PLN
1
7
Data przydatności
2027-03-30
Kubuś Sok 100% jabłko marchew Kubuś Sok 100% jabłko marchew
malina 850 ml
7,36zł/l

Cena: 6,26 zł

PLN
1
4
Data przydatności
2027-04-30
Kubuś 100% Sok jabłkowy Kubuś 100% Sok jabłkowy
300 ml
11,67zł/l

Cena: 3,50 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2027-04-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5