Krystynka Naturalna woda mineralna średnio gazowana

Krystynka
Krystynka Naturalna woda mineralna  średnio gazowanaKrystynka Naturalna woda mineralna  średnio gazowana
pojemność netto

pojemność netto

330 ml

pojemność

cena za litr

12,09 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5906263000588

5906263000588

Cena: 3,99 zł

Produkt chwilowo niedostępny
3.99 PLN NewCondition

Zastanawiasz się nad zakupem produktu Naturalna woda mineralna średnio gazowana marki Krystynka?

inne produkty w kategorii woda lekko gazowana

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Krystynka Naturalna woda mineralna średnio gazowana do kategorii woda lekko gazowana.

Muszynianka zdrój Naturalna woda Muszynianka zdrój Naturalna woda
mineralna niskonasycona CO2 szklana butelka 300 ml
16,63zł/l

Cena: 4,99 zł

PLN
1
9
Data przydatności
2028-08-29
Galicjanka naturalna woda Galicjanka naturalna woda
mineralna wapniowo-magnezowa 1.5 litra
1,99zł/l

Cena: 2,99 zł

PLN
1
243
Data przyd. 2027-08-11
Muszynianka Naturalna woda Muszynianka Naturalna woda
mineralna wysokozmineralizowana niskonasycona CO2 1.5 litra
2,83zł/l

Cena: 4,25 zł

PLN
1
61
Data przyd. 2027-09-09
Żywiec Woda delikatnie musująca Żywiec Woda delikatnie musująca
krystaliczna, górska woda źródlana 500 ml
7,06zł/l

Cena: 3,53 zł

PLN
1
93
Data przydatności
2027-06-01
Żywiec Minerals + Woda lekko Żywiec Minerals + Woda lekko
gazowana magnez, cynk, witaminy B3, B5, B6 500 ml
7,00zł/l

Cena: 3,50 zł

PLN
1
31
Data przydatności
2027-04-30
Żywiec Zdrój Delikatnie Musujący Żywiec Zdrój Delikatnie Musujący
woda źródlana 1.5 litra
3,45zł/l

Cena: 5,17 zł

PLN
1
80
Data przyd. 2027-05-25
Rodowita z Roztocza Woda Rodowita z Roztocza Woda
delikatnie gazowana 600 ml
3,72zł/l

Cena: 2,23 zł

PLN
1
82
Data przydatności
2027-06-03
Magnesia średniozmineralizowana Magnesia średniozmineralizowana
naturalna woda mineralna lekko gazowana 1.5 litra
2,66zł/l

Cena: 3,99 zł

PLN
1
96
Data przydatności
2027-08-24
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5