Kresto sezam

Czy warto kupić produkt Sezam łuskany marki Kresto?
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2377 kJ/ |
| 576 kcal | |
| Tłuszcz | 50 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,7 g |
| Węglowodany | 5,5 g |
| w tym cukry | 0 g |
| Białko | 17,7 g |
| Sól | 0,03 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
Producent marki Kresto opisuje Sezam łuskany tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Sezam łuskany firmy Kresto? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5
Na podstawie 1 oceny.
inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kresto sezam do kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby.
Cena: 10,74 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Mak_niebieski_BIO/39869.htmlCena: 9,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Chia_nasiona_BIO/46705.htmlSkładniki:nasiona konopi łuskane* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)Opis:Ekologiczne nasiona konopi łuskane (siemię konopne) to bardzo ciekawy i cenny dodatek do diety(...)
Cena: 18,28 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_nasiona_konopi_luskane_BIO/46878.html2027-10-30
Cena: 6,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Len_mielony_zloty_odtluszczony/47607.htmlCena: 21,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Superfoods_spirulina_sproszkowana_BIO/48228.html2026-06-22
Cena: 39,44 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Superfoods_kakao_ziarna_surowe_BIO/48230.html2027-02-01
Cena: 5,99 zł
PLN https://dodomku.pl/RadixBis_ostropest_plamisty/49939.html






Koszyk z zakupami