Kresto rodzynki

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Kresto rodzynki firmy Kresto?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Kresto rodzynki marki Kresto:
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1417 kJ/334 kcal |
| Tłuszcz | 1,6 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,5 g |
| Węglowodany | 75 g |
| w tym cukry | 64 g |
| Błonnik | 3,6 g |
| Białko | 3,5 g |
| Sól | 0,02 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Kresto opisuje Kresto rodzynki tak:
Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Kresto rodzynki firmy Kresto? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.
Jak dodać opinię?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 3 ocen.
- Katarzyna , 2015-12-18 14:14:29Bardzo dobra jakość
inne produkty w kategorii owoce suszone
Kresto rodzynki w sklepie dodomku.pl należy do kategorii owoce suszone. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 108 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 10,53 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Rodzynki_sultanki_bezglutenowe_BIO/34148.htmlCena: 4,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Helcom_Rodzynki/128146.html2026-09-30
Cena: 10,73 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Wiorki_kokosowe_bezglutenowe_BIO/39864.htmlżurawina (żurawina suszona, cukier, olej slonecznikowy, kwas cytrynowy- regulator kwasowości), orzechy arachidowe, migdały, orzechy nerkowca.
Cena: 10,13 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Mieszanka_Zurawinowo_orzechowa/50903.html2026-12-31
Orzechy arachidowe niesolone, rodzynki, nerkowiec, orzechy laskowe, słonecznik łuskany, orzechy włoskie.
Cena: 8,64 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Mieszanka_studencka/112034.html2027-03-31
Cena: 11,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Big_Nature_Figi_suszone/114667.html2026-12-31
Rodzynki sułtanki*, olej słonecznikowy* (0,5%) (*certyfikowany składnik ekologiczny) Wartość odżywcza w 100 g: Wartość energetyczna - 292 kcal ( 1242 kJ) Białko- 2,7 g Węg(...)
Cena: 18 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Rodzynki_sultanki_bezglutenowe_BIO/34150.html






Koszyk z zakupami