Kresto Słonecznik, pestki dyni orzeszki pinii

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Mieszanka ziaren i orzechów firmy Kresto?
Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Mieszanka ziaren i orzechów marki Kresto:
| Wartości odżywcze (%) | na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2656 kJ |
| Wartość energetyczna | 643 kcal |
| Tłuszcz | 58 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 6,9 g |
| Węglowodany | 2,7 g |
| w tym cukry | 2 g |
| Błonnik | 7 g |
| Białko | 24 g |
| Sól | <0,01 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Kresto opisuje Mieszanka ziaren i orzechów tak:
inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby
Kresto Słonecznik, pestki dyni orzeszki pinii w sklepie dodomku.pl należy do kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby. W tym dziale aktualnie dostępnych jest 146 innych produktów - zapoznaj się z pełną ofertą, żeby nie ominęła Cię żadna okazja.
Cena: 3,17 zł
PLN https://dodomku.pl/Mogyi_pestki_dyni_prazone_solone/90957_2412592_317.html2026-08-07
Cena: 20,46 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Shiitake_grzyby_suszone_BIO/43850.htmlPopularna i znana przyprawa do wszelkich potraw, smacznej domowej kuchni. Czosnkiem przyprawia się sery, sałatę, potrawy z grzybów, mięso, dziczyznę, ryby i sosy. Poprawia on (...)
Cena: 8,70 zł
PLN https://dodomku.pl/Dary_Natury_Czosnek_suszony_w_kawalkach_BIO/46611.html2028-02-04
Cena: 9,54 zł
PLN https://dodomku.pl/Dary_Natury_Czosnek_mielony_BIO/48533.htmlCena: 22,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Mun_grzyby_suszone_BIO/50670.html2027-09-03
Cena: 9,99 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Pestki_dyni_ciemnozielone_Uprawiane_w_Europie_BIO/49310.htmlCena: 7,80 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Pestka_dyni_bez_lupiny/50921.htmlCena: 19,43 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Pestki_Dyni_Ciemnozielone_Uprawiane_w_Europie_BIO/51160.html






Koszyk z zakupami