Kresto Siemię lniane złote

Oglądasz produkt o nazwie Siemię lniane złote firmy Kresto.
Jak powstał produkt Siemię lniane złote firmy Kresto - jakie składniki posłużyły do jego produkcji:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2116 kJ/513 kcal |
| Tłuszcz | 42 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,5 g |
| Węglowodany | <0,5 g |
| w tym cukry | <0,5 g |
| Błonnik | 26 g |
| Białko | 21 g |
| Sól | 0,09 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
Producent marki Kresto opisuje Siemię lniane złote tak:
inne produkty w kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kresto Siemię lniane złote do kategorii suszone warzywa, nasiona, grzyby.
Cena: 6,88 zł
PLN https://dodomku.pl/Sante_Len_mielony_zloty_odtluszczony/47607.htmlCena: 3,61 zł
PLN https://dodomku.pl/Florpak_Siemie_lniane/50951.html2026-10-31
Cena: 10,74 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Mak_niebieski_BIO/39869.htmlCena: 9,65 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Chia_nasiona_BIO/46705.htmlSkładniki:nasiona konopi łuskane* 100% (*certyfikowany składnik ekologiczny)Opis:Ekologiczne nasiona konopi łuskane (siemię konopne) to bardzo ciekawy i cenny dodatek do diety(...)
Cena: 18,28 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_nasiona_konopi_luskane_BIO/46878.html2027-10-30
Cena: 21,36 zł
PLN https://dodomku.pl/Bio_Planet_Superfoods_spirulina_sproszkowana_BIO/48228.html2026-06-22






Koszyk z zakupami