Krakus parówki z piersi kurczaka

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Kiełbasa z kurczaka homogenizowana wędzona parzona z dodatkiem białek mleka krowiego firmy Krakus.
Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Krakus:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 770 kJ/185 kcal |
| Tłuszcz | 13 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 3,4 g |
| Węglowodany | 1,0 g |
| w tym cukry | 0,7 g |
| Białko | 16 g |
| Sól | 2,2 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Zawiera |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Może zawierać |
Producent marki Krakus opisuje Kiełbasa z kurczaka homogenizowana wędzona parzona z dodatkiem białek mleka krowiego tak:
Może zainteresują Cię również inne towary firmy Krakus? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.
mięso wieprzowe (100 g produktu otrzymano z 171 g mięsa (w tym 30 g mięsa wieprzowego z szynki)), sól, przyprawy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwując(...)
Cena: 16,26 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_Kabanosy_klasyczne_z_szynka/23485.htmlzagęszczony sok z buraków ćwikłowych (57 %), woda, cukier, sól, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, warzywa i ekstrakty warzywne (zawierają seler), przyprawy i ekstrakty pr(...)
Cena: 7,87 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_koncentrat_barszczu_czerwonego/26561.htmlmięso wieprzowe z golonki 58%, mięso wieprzowe 31%, woda, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,68 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_Golonka_wieprzowa/30784.htmlmięso wieprzowe 95%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,22 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_Gulasz_angielski/30785.htmlmięso wieprzowe z łopatki (81%), woda, skórki wieprzowe, koncentrat białka sojowego, sól, pieprz, przeciwutleniacz: E301, substancja konserwująca: E250
Cena: 11,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_Lopatka_wieprzowa/36352.htmlkarczek wieprzowy (87 %), woda, skórki wieprzowe, sól, skrobia modyfikowana, stabilizatory: E451, E452, pieprz, przeciwutleniacz: E301, substancja konserwująca: E250
Cena: 13,81 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_Karczek_wieprzowy/36353.htmlboczek wieprzowy wędzony i parzony 36% (boczek wieprzowy - 91%, woda,regulator kwasowości: mleczan sodu, sól, białko wieprzowe, stabilizatory: trifosforany, difosforany, polif(...)
Cena: 9,29 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_Boczek_wieprzowy/36354.htmlmięso wieprzowe 93%, sól, stabilizatory: trifosforany, polifosforany, pieprz, substancja konserwująca: azotyn sodu
Cena: 10,39 zł
PLN https://dodomku.pl/Krakus_Turystyczna_luksusowa/36355.html






Koszyk z zakupami