Knorr Fix Spaghetti Napoli

Knorr
51Knorr Fix Spaghetti Napoli
Kiedy codzienność wypełniona jest całą listą zadań i obowiązków, nie zawsze jest przestrzeń na długie gotowanie. Jednocześnie każdy zasługuje na urozmaiconą dietę i pyszny obiad, dlatego z pomocą przychodzi Knorr Fix Spaghetti Napoli! To smakowita kompozycja pomidorów, aromatycznych ziół i przypraw, dzięki której w kilka minut przygotujesz apetyczny lunch, obiad lub kolację we włoskim stylu. Zależy nam, aby dać Ci to, co najlepsze: nie tylko komfort w postaci szybkiego przygotowania, ale i doskonały smak, dlatego Knorr Fix Spaghetti Napoli to nowy, lepszy skład oparty na naturalnych składnikach i pomidorach pochodzących ze zrównoważonego rolnictwa. Nie znajdziesz w nim również żadnych konserwantów ani barwników. Jak wygląda gotowanie z Knorr Fix Spaghetti Napoli? To bajecznie proste i dużo szybsze, niż możesz sobie wyobrazić. Wystarczy rozmieszać Fix z wodą i olejem, a następnie gotować w garnku przez około 5 minut, od czasu do czasu mieszając – i gotowe! Połącz sos z ulubionym makaronem, np. spaghetti ugotowanym al dente, posyp startym serem oraz opcjonalnie świeżymi ziołami i ciesz się wyśmienitym daniem na bazie dojrzewających w słońcu pomidorów. Sprawdź inne szybkie dania Knorr Fix, np. makaron 4 sery, spaghetti bolognese lub kaszotto serowe i przekonaj się, że klasyczne, pyszne smaki możesz mieć na swoim talerzu błyskawicznie i bez trudu!
Knorr Fix Spaghetti NapoliKnorr Fix Spaghetti Napoli
masa netto

masa netto

45 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-11-30

pojemność

cena za kilogram

92,89 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710522946916

8710522946916

Cena: 4,18 zł

4.18 PLN 2026-11-30 NewCondition

Zainteresował Cię produkt Fix spaghetti napoli marki Knorr?

Wiedza o produkcie jest ważna - sprawdź listę składników Knorr:

koncentrat pomidorowy (50 %), skrobia, cukier, sól jodowana, cebula (1,5 %), zioła (bazylia (0,5 %), tymianek (0,4 %), oregano), olej słonecznikowy, kwas: kwas cytrynowy, przyprawy (czosnek, pieprz)
Wartości odżywcze (%)100 g Fixu
Energia1326 kJ/315 kcal
Tłuszcz1,6 g
w tym kwasy nasycone0,2 g
Węglowodany65 g
w tym cukry37 g
Błonnik8,8 g
Białko7,5 g
Sól7,3 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**1 porcja dania ≈ 321 g. Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 porcji.

Seler : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać

Producent marki Knorr opisuje Fix spaghetti napoli tak:

Kiedy codzienność wypełniona jest całą listą zadań i obowiązków, nie zawsze jest przestrzeń na długie gotowanie. Jednocześnie każdy zasługuje na urozmaiconą dietę i pyszny obiad, dlatego z pomocą przychodzi Knorr Fix Spaghetti Napoli! To smakowita kompozycja pomidorów, aromatycznych ziół i przypraw, dzięki której w kilka minut przygotujesz apetyczny lunch, obiad lub kolację we włoskim stylu. Zależy nam, aby dać Ci to, co najlepsze: nie tylko komfort w postaci szybkiego przygotowania, ale i doskonały smak, dlatego Knorr Fix Spaghetti Napoli to nowy, lepszy skład oparty na naturalnych składnikach i pomidorach pochodzących ze zrównoważonego rolnictwa. Nie znajdziesz w nim również żadnych konserwantów ani barwników. Jak wygląda gotowanie z Knorr Fix Spaghetti Napoli? To bajecznie proste i dużo szybsze, niż możesz sobie wyobrazić. Wystarczy rozmieszać Fix z wodą i olejem, a następnie gotować w garnku przez około 5 minut, od czasu do czasu mieszając – i gotowe! Połącz sos z ulubionym makaronem, np. spaghetti ugotowanym al dente, posyp startym serem oraz opcjonalnie świeżymi ziołami i ciesz się wyśmienitym daniem na bazie dojrzewających w słońcu pomidorów. Sprawdź inne szybkie dania Knorr Fix, np. makaron 4 sery, spaghetti bolognese lub kaszotto serowe i przekonaj się, że klasyczne, pyszne smaki możesz mieć na swoim talerzu błyskawicznie i bez trudu!
Cechy:- Knorr Fix Spaghetti Napoli to kompozycja pomidorów, ziół i przypraw, dzięki której z łatwością przygotujesz pyszny sos pomidorowy do makaronu, - Knorr Fix pomoże Ci zawsze wtedy, gdy masz ochotę zjeść nie tylko pyszny, ale i szybki obiad lub kolację – Spaghetti Napoli przygotujesz w dosłownie kilka minut!, - Knorr Fix Spaghetti Napoli możesz przyrządzić błyskawicznie, dodając tylko kilka składników, a pyszne inspiracje i propozycje podania znajdziesz na opakowaniu, - Knorr Fix Spaghetti Napoli to nowy, lepszy skład z pomidorami ze zrównoważonego rolnictwa, - Szybkie danie Knorr Fix nie zawiera konserwantów ani barwników, - Knorr Fix Spaghetii Napoli to doskonały pomysł na obiad oraz wyjątkowy, klasyczny smak, którym bez wysiłku możesz cieszyć się w swoim domu
Marka:Knorr
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Fix spaghetti napoli.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przepisy:Przygotuj: 350 g makaronu 100 g żółtego tartego sera 1 łyżkę oleju 250 ml wody Sposób przygotowania: 1) Fix rozmieszaj z 250 ml wody i łyżką oleju. 2) Gotuj ok. 5 min. od czasu do czasu mieszając. 3) Połącz z makaronem ugotowanym na sposób al dente. Danie serwuj posypane startym żółtym serem. Roślinna inspiracja: 1) Wzbogać sos podsmażoną cebulą i suszonymi pomidorami. 2) Danie smakuje rewelacyjnie posypane świeżymi ziołami.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Fix spaghetti napoli firmy Knorr? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii w proszku - zupki, dania instant

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Knorr Fix Spaghetti Napoli do kategorii w proszku - zupki, dania instant.

    Kucharek Zupa grochowa Kucharek Zupa grochowa
    45 g
    44,22zł/kg

    Cena: 1,99 zł

    PLN
    1
    9
    Data przydatności
    2027-03-30
    Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
    barszcz czerwony 14 g
    130,71zł/kg

    Cena: 1,83 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2027-01-31
    Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
    żurek z grzankami 17 g
    108,24zł/kg

    Cena: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-30
    Knorr Gorący kubek zupa w proszku Knorr Gorący kubek zupa w proszku
    grochowa z grzankami 21 g
    90,48zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    Data przyd. 2027-02-28
    Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
    pomidorowa z makaronem 19 g
    100,00zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2027-05-30
    Vifon zupa błyskawiczna w proszku Vifon zupa błyskawiczna w proszku
    kurczak złoty łagodna 70 g
    34,71zł/kg

    Cena: 2,43 zł

    PLN
    1
    45
    Data przyd. 2027-08-30
    Knorr Nudle zupa w proszku ser Knorr Nudle zupa w proszku ser
    w ziołach 61 g
    49,02zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    26
    Data przyd. 2027-05-30

    inne produkty marki Knorr

    Może zainteresują Cię również inne towary firmy Knorr? Aktualna oferta przedstawiona jest poniżej.

    Knorr Domowe Smaki Barszcz Knorr Domowe Smaki Barszcz
    czerwony 53 g
    84,91zł/kg

    Cena: 4,50 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2027-01-30
    Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
    jasny 25 g
    184,80zł/kg

    Cena: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2027-05-30
    Knorr Gorący Kubek Serowa Knorr Gorący Kubek Serowa
    z grzankami 22 g
    86,36zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    42
    Data przyd. 2027-05-30
    Knorr Gorący Kubek zupa Knorr Gorący Kubek zupa
    w proszku rosół z kury z makaronem 12 g
    158,33zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    36
    Data przyd. 2027-05-30
    Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
    ogórkowa z grzankami 13 g
    146,15zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2027-06-30
    Knorr Gorący Kubek Pieczarkowa Knorr Gorący Kubek Pieczarkowa
    z grzankami 15 g
    122,00zł/kg

    Cena: 1,83 zł

    PLN
    1
    44
    Data przyd. 2026-12-30
    Knorr Sos sałatkowy Knorr Sos sałatkowy
    koperkowo-ziołowy 9 g
    211,11zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-10-30
    Knorr Rosół wołowy Knorr Rosół wołowy
    Data przyd. 2027-09-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5