Knorr Fix Spaghetti Carbonara

Knorr
51Knorr Fix Spaghetti Carbonara
Bez barwników Kompozycja sera, śmietanki i przypraw do przygotowania Spaghetti Carbonara
Knorr Fix Spaghetti CarbonaraKnorr Fix Spaghetti Carbonara
masa netto

masa netto

38 g

data przydatności

Data przydatności:

2026-12-30

pojemność

cena za kilogram

110,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710522991954

8710522991954

Cena: 4,18 zł

4.18 PLN 2026-12-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Fix spaghetti carbonara firmy Knorr.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Fix spaghetti carbonara marki Knorr:

ser topiony w proszku (25 %) [ser (MLEKO), serwatka (MLEKO)], skrobia, śmietanka w proszku (13 %) (MLEKO), żółtko JAJA (10 %), aromaty (w tym MLEKO), olej słonecznikowy, mąka PSZENNA, wędzona słonina (2,9 %) (tłuszcz wieprzowy, przeciwutleniacze: ekstrakty z rozmarynu; dym), sól jodowana, laktoza (MLEKO), ekstrakt drożdżowy, natka pietruszki (0,6 %), białka MLEKA, przyprawy (czosnek, kurkuma), sól
Wartości odżywcze (%)100 g Fixu
Energia2090 kJ / 498 kcal
Tłuszcz32 g
w tym kwasy nasycone14 g
Węglowodany35 g
w tym cukry7,4 g
Błonnik<0,5 g
Białko17 g
Sól8,0 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal).
**1 porcja dania = 280 g. Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 porcji.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Mleko : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Producent marki Knorr opisuje Fix spaghetti carbonara tak:

Bez barwników Kompozycja sera, śmietanki i przypraw do przygotowania Spaghetti Carbonara
Cechy:gwarantujemy sposób na urozmaiconą dietę, doskonały smak
Marka:Knorr
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Fix spaghetti carbonara.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przepisy:Przygotuj: 100 g chudego wędzonego boczku 350 g makaronu 100 ml śmietany 150 ml wody Sposób przygotowania: 1) Fix rozmieszaj dokładnie z wodą i śmietaną. 2) Do Fixu dodaj 100 g podsmażonego wędzonego boczku. Zagotuj i gotuj na małym ogniu przez ok. 1 minutę. 3) Danie podawaj z makaronem ugotowanym na sposób al dente. Roślinna inspiracja: 1) Zamień boczek na podsmażone wędzone tofu. 2) Wzbogacić smak sosu dodatkiem szpinaku lub mrożonego zielonego groszku. 3) Danie będzie smakować wyśmienicie, posypane natką pietruszki.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jakie recenzje zebrał produkt Fix spaghetti carbonara marki Knorr? U nas znajdziesz tylko opinie rzeczywistych konsumentów - możliwość wystawienia opinii o produkcie otrzymuje się dopiero po otrzymaniu paczki zawierającej dany produkt.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów

    Wyrób firmy Knorr o nazwie Fix spaghetti carbonara został przypisany do kategorii gotowe dania, zupy i sosy do makaronów. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

    Łowicz sos gotowy boloński Łowicz sos gotowy boloński
    Data przyd. 2028-01-31
    Łowicz sos chiński Łowicz sos chiński
    Data przyd. 2027-11-30
    Łowicz sos spaghetti Łowicz sos spaghetti
    Data przyd. 2028-01-31
    Pamapol Flaczki po zamojsku Pamapol Flaczki po zamojsku
    500 g
    19,70zł/kg

    Cena: 9,85 zł

    PLN
    1
    58
    Data przyd. 2028-01-06
    Pamapol Gołąbki w sosie Pamapol Gołąbki w sosie
    pomidorowym 500 g
    17,56zł/kg

    Cena: 8,78 zł

    PLN
    1
    66
    Data przyd. 2029-02-10
    Pamapol Klopsiki w sosie Pamapol Klopsiki w sosie
    pomidorowym 500 g
    16,68zł/kg

    Cena: 8,34 zł

    PLN
    1
    60
    Data przyd. 2029-01-10
    Pamapol Fasolka po bretońsku Pamapol Fasolka po bretońsku
    z boczkiem 500 g
    16,66zł/kg

    Cena: 8,33 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2029-01-22
    Bonduelle Leczo Pieczarkowe Bonduelle Leczo Pieczarkowe
    Pikantne 800 ml
    19,64zł/l

    Cena: 15,71 zł

    PLN
    1
    3
    Data przydatności
    2027-10-01

    inne produkty marki Knorr

    Firma Knorr prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 24 produktów marki Knorr.

    Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
    barszcz czerwony 14 g
    130,71zł/kg

    Cena: 1,83 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2027-01-31
    Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
    żurek z grzankami 17 g
    108,24zł/kg

    Cena: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-30
    Knorr Gorący kubek zupa w proszku Knorr Gorący kubek zupa w proszku
    grochowa z grzankami 21 g
    90,48zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    Data przyd. 2027-02-28
    Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
    pomidorowa z makaronem 19 g
    100,00zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2027-05-30
    Knorr Nudle zupa w proszku ser Knorr Nudle zupa w proszku ser
    w ziołach 61 g
    49,02zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    26
    Data przyd. 2027-05-30
    Knorr Domowe Smaki Barszcz Knorr Domowe Smaki Barszcz
    czerwony 53 g
    84,91zł/kg

    Cena: 4,50 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2027-01-30
    Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
    jasny 25 g
    184,80zł/kg

    Cena: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2027-05-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5