Knorr Fix Do potraw chińskich

Knorr
51Knorr Fix Do potraw chińskich
Kiedy codzienność wypełniona jest całą listą zadań i obowiązków, nie zawsze jest przestrzeń na długie gotowanie. Jednocześnie każdy zasługuje na urozmaiconą dietę i pyszny obiad, dlatego z pomocą przychodzi łatwy w przygotowaniu Knorr Fix Do potraw chińskich! To smakowita kompozycja warzyw i orientalnych przypraw, dzięki której w kilkanaście minut przygotujesz apetyczny lunch, obiad lub kolację w chińskim stylu. Zależy nam, aby dać Ci to, co najlepsze: nie tylko komfort w postaci szybkiego przygotowania, ale i doskonały smak, dlatego Knorr Fix Do potraw chińskich to nowy, lepszy skład oparty na naturalnych składnikach i warzywach pochodzących ze zrównoważonego rolnictwa. Nie znajdziesz w nim również żadnych konserwantów ani barwników. Jak wygląda gotowanie z Knorr Fix Do potraw chińskich? To bajecznie proste. Najpierw wybierz, czy danie ma być mięsne czy wegetariańskie. Tak, z Knorr Fix możesz bez problemu przygotować obie wersje! Wystarczy podsmażyć na oleju kawałki kurczaka i warzyw lub, w wersji roślinnej – tofu i fasolkę szparagową albo inne warzywa, które lubisz. W oddzielnym naczyniu wymieszaj Fix z wodą i dodaj do podsmażanego mięsa lub warzyw, a całość zagotuj i gotuj przez następne 5-8 minut. Podawaj potrawę z ulubionym ryżem. Sprawdź inne szybkie dania Knorr Fix, np. chili con carne lub gulasz węgierski i przekonaj się, że klasyczne, pyszne smaki możesz mieć na swoim talerzu błyskawicznie i bez trudu!
Knorr Fix Do potraw chińskichKnorr Fix Do potraw chińskich
masa netto

masa netto

37 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-10-30

pojemność

cena za kilogram

112,97 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8710522996485

8710522996485

Cena: 4,18 zł

Kup 19 szt. po 4.12 zł/szt
4.18 PLN 2027-10-30 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Fix do potraw chińskich firmy Knorr.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano Knorr Fix Do potraw chińskich? Sprawdź listę składników:

składniki: skrobia, sos sojowy w proszku (sos sojowy (SOJA, PSZENICA), sól, maltodekstryna), marchew (14 %), aromaty, sól jodowana, SELER (4,5 %), papryka zielona (3 %), grzyby chrusty (2,7 %), czerwona papryka (2,7 %), ekstrakt drożdżowy, imbir (1,6 %), curry (1,6 %) (kurkuma, pieprz cayenne, imbir, kmin, czarny pieprz, kolendra, liść laurowy, lubczyk), mielona papryka (1,2 %), olej kukurydziany, pędy bambusa (1 %), por, maltodekstryna, sok z cytryny, sól, kmin, pieprz cayenne
Wartości odżywcze (%)100 g Fixu
Energia1282 kJ/306 kcal
Tłuszcz2,7 g
w tym kwasy nasycone0,6 g
Węglowodany56 g
w tym cukry12 g
Błonnik7,3 g
Białko9,7 g
Sól13,3 g
*% referencyjnej wartości spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ/2000 kcal)
**1 porcja dania = 347 g. Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 porcji.

Jęczmień : Może zawierać
Seler : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Gorczyca : Może zawierać
Owies : Może zawierać
Żyto : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Zawiera

Producent marki Knorr opisuje Fix do potraw chińskich tak:

Kiedy codzienność wypełniona jest całą listą zadań i obowiązków, nie zawsze jest przestrzeń na długie gotowanie. Jednocześnie każdy zasługuje na urozmaiconą dietę i pyszny obiad, dlatego z pomocą przychodzi łatwy w przygotowaniu Knorr Fix Do potraw chińskich! To smakowita kompozycja warzyw i orientalnych przypraw, dzięki której w kilkanaście minut przygotujesz apetyczny lunch, obiad lub kolację w chińskim stylu. Zależy nam, aby dać Ci to, co najlepsze: nie tylko komfort w postaci szybkiego przygotowania, ale i doskonały smak, dlatego Knorr Fix Do potraw chińskich to nowy, lepszy skład oparty na naturalnych składnikach i warzywach pochodzących ze zrównoważonego rolnictwa. Nie znajdziesz w nim również żadnych konserwantów ani barwników. Jak wygląda gotowanie z Knorr Fix Do potraw chińskich? To bajecznie proste. Najpierw wybierz, czy danie ma być mięsne czy wegetariańskie. Tak, z Knorr Fix możesz bez problemu przygotować obie wersje! Wystarczy podsmażyć na oleju kawałki kurczaka i warzyw lub, w wersji roślinnej – tofu i fasolkę szparagową albo inne warzywa, które lubisz. W oddzielnym naczyniu wymieszaj Fix z wodą i dodaj do podsmażanego mięsa lub warzyw, a całość zagotuj i gotuj przez następne 5-8 minut. Podawaj potrawę z ulubionym ryżem. Sprawdź inne szybkie dania Knorr Fix, np. chili con carne lub gulasz węgierski i przekonaj się, że klasyczne, pyszne smaki możesz mieć na swoim talerzu błyskawicznie i bez trudu!
Cechy:- Knorr Fix Do potraw chińskich to kompozycja warzyw i orientalnych przypraw, dzięki której z łatwością przygotujesz pyszne, aromatyczne danie w stylu chińskim, - Knorr Fix pomoże Ci zawsze wtedy, gdy masz ochotę zjeść pyszne, szybkie, orientalne danie, a jego przyrządzenie zajmie Ci kilkanaście minut!, - Knorr Fix Do potraw chińskich możesz przyrządzić zarówno z mięsem, jak i w wersji wegetariańskiej, a obie propozycje przygotowania znajdziesz na opakowaniu, - Knorr Fix Do potraw chińskich to nowy, lepszy skład pełen warzyw pochodzących ze zrównoważonego rolnictwa, - Łatwy w przygotowaniu Knorr Fix Do potraw chińskich nie zawiera konserwantów ani barwników, - Knorr Fix Do potraw chińskich to doskonały pomysł na obiad oraz wyjątkowy, orientalny smak, którym bez wysiłku możesz cieszyć się w swoim domu
Marka:Knorr
Nazwa produktu uregulowana prawnie:Fix do potraw chińskich.
Przechowywanie:Najlepiej spożyć przed końcem: patrz na opakowaniu. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Przepisy:Przygotuj: 400 g piersi z kurczaka 200 g ryżu 120 g pora 100 g marchewki 100 g papryki 3 łyżki oleju 250 ml wody Sposób przygotowania: 1) Kurczaka pokrój w cienkie paseczki i podsmaż na niewielkiej ilości oleju. 2) Dodaj pora, marchewkę i paprykę pokrojone w paseczki. Smaż całość przez 5 minut. 3) Fix dokładnie wymieszaj z 250 ml zimnej wody i dodaj do mięsa. Zagotuj całość, mieszając od czasu do czasu. Gotuj na wolnym ogniu przez około 5-8 minut. Danie podawaj z ugotowanym ryżem. Roślinna inspiracja: 1) Kurczaka zastąp podsmażonym tofu i fasolką szparagową. 2) Danie znakomicie uzupełni mieszanka warzywna w orientalnym stylu i dodatek świeżego imbiru.
Rodzaj opakowania:Saszetka
Adres producenta:
Adres zwrotny:

Jak nasi klienci oceniają jakość wyrobu Fix do potraw chińskich firmy Knorr? Czy możesz polegać na tych opiniach? Gusta klientów są różne, ale co ważne - w sklepie dodomku.pl opinie o produktach wystawiać mogą tylko osoby, które dany produkt kupiły, co sprawia, że są to opinie wiarygodne.

Jak dodać opinię ?

Jak dodać opinię?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    inne produkty w kategorii w proszku - zupki, dania instant

    Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Knorr Fix Do potraw chińskich do kategorii w proszku - zupki, dania instant.

    Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
    barszcz czerwony 14 g
    130,71zł/kg

    Cena: 1,83 zł

    PLN
    1
    22
    Data przyd. 2027-01-31
    Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
    żurek z grzankami 17 g
    108,24zł/kg

    Cena: 1,84 zł

    PLN
    1
    2
    Data przyd. 2027-06-30
    Knorr Gorący kubek zupa w proszku Knorr Gorący kubek zupa w proszku
    grochowa z grzankami 21 g
    90,48zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    55
    Data przyd. 2027-02-28
    Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
    pomidorowa z makaronem 19 g
    100,00zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    18
    Data przyd. 2027-05-30
    Vifon zupa błyskawiczna w proszku Vifon zupa błyskawiczna w proszku
    kurczak złoty łagodna 70 g
    34,71zł/kg

    Cena: 2,43 zł

    PLN
    1
    45
    Data przyd. 2027-08-30
    Knorr Nudle zupa w proszku ser Knorr Nudle zupa w proszku ser
    w ziołach 61 g
    49,02zł/kg

    Cena: 2,99 zł

    PLN
    1
    26
    Data przyd. 2027-05-30
    Winiary sos w proszku Pomysł Winiary sos w proszku Pomysł
    na... kurczaka w sosie śmietanowo - ziołowym 30 g
    148,67zł/kg

    Cena: 4,46 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-05-30

    inne produkty marki Knorr

    Firma Knorr prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 19 kwietnia 2008 - aktualnie dostępnych jest 24 produktów marki Knorr.

    Knorr Domowe Smaki Barszcz Knorr Domowe Smaki Barszcz
    czerwony 53 g
    84,91zł/kg

    Cena: 4,50 zł

    PLN
    1
    12
    Data przydatności
    2027-01-30
    Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni Knorr Domowe Smaki Sos do pieczeni
    jasny 25 g
    184,80zł/kg

    Cena: 4,62 zł

    PLN
    1
    14
    Data przydatności
    2027-05-30
    Knorr Gorący Kubek Serowa Knorr Gorący Kubek Serowa
    z grzankami 22 g
    86,36zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    42
    Data przyd. 2027-05-30
    Knorr Gorący Kubek zupa Knorr Gorący Kubek zupa
    w proszku rosół z kury z makaronem 12 g
    158,33zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    36
    Data przyd. 2027-05-30
    Knorr Gorący Kubek zupa w proszku Knorr Gorący Kubek zupa w proszku
    ogórkowa z grzankami 13 g
    146,15zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    23
    Data przyd. 2027-06-30
    Knorr Gorący Kubek Pieczarkowa Knorr Gorący Kubek Pieczarkowa
    z grzankami 15 g
    122,00zł/kg

    Cena: 1,83 zł

    PLN
    1
    44
    Data przyd. 2026-12-30
    Knorr Sos sałatkowy Knorr Sos sałatkowy
    koperkowo-ziołowy 9 g
    211,11zł/kg

    Cena: 1,90 zł

    PLN
    1
    7
    Data przyd. 2027-10-30
    Knorr Rosół wołowy Knorr Rosół wołowy
    Data przyd. 2027-09-30
    Koszyk z zakupami
    zwiń koszyk
    Dostawa jutro
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5