Kinley Tonic Water Napój gazowany

Czy warto kupić produkt Napój gazowany bezalkoholowy typu tonik marki Kinley?
Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Napój gazowany bezalkoholowy typu tonik marki Kinley:
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 ml |
|---|---|
| Energia | 130 kJ / 31 kcal |
| Tłuszcz | 0 g |
| w tym kwasy nasycone | 0 g |
| Węglowodany | 7,3 g |
| w tym cukry | 7,3 g |
| Białko | 0 g |
| Sól | 0 g |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal). | |
| 1 l = 4 x 250 ml |
Producent marki Kinley opisuje Napój gazowany bezalkoholowy typu tonik tak:
inne produkty w kategorii cola, sprite, tonic...
Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak Kinley Tonic Water Napój gazowany do kategorii cola, sprite, tonic....
Woda mineralna, cukier*, karmel*, sok cytrynowy ze skoncentrowanego soku z cytryny*, kwas węglowy, ekstrakt z guarany*, naturalny aromat coli* (*certyfikowany składni(...)
Cena: 9,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Now_Black_Cola_napoj_gazowany_z_guarana_BIO/35419.htmlWoda mineralna gazowana, sok pomarańczowy z koncentratu* (11%), cukier*, sok cytrynowy z koncentratu*, karmel*, ekstrakt z cytrusów*, ekstrakt z guarany*, ekstrakt z przypraw*(...)
Cena: 9,20 zł
PLN https://dodomku.pl/Now_Orange_Cola_napoj_gazowany_z_guarana_BIO_100_organic/39315.htmlWoda, sok jabłkowy otrzymany z zagęszczonego soku (20 %), cukier, dwutlenek węgla, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, substancje słodzące: sukraloza, cyklaminiany,(...)
Cena: 5,29 zł
PLN https://dodomku.pl/Hellena_Napoj_owocowy_gazowany_tonic/132060.html2026-12-30






Koszyk z zakupami