King Oscar Tuńczykowy Twist z suszonymi pomidorami i ziołami

King Oscar

Tuńczykowy Twist z suszonymi pomidorami i ziołami – idealna kompozycja na pyszną i szybką kanapkę z ulubionym tuńczykiem.

King Oscar Tuńczykowy Twist  z suszonymi pomidorami i ziołamiKing Oscar Tuńczykowy Twist  z suszonymi pomidorami i ziołami
masa netto

masa netto

85 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-11-10

pojemność

cena za kilogram

74,12 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901489118123

5901489118123

Cena: 6,30 zł

6.30 PLN 2027-11-10 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Tuńczykowy Twist z suszonymi pomidorami i ziołami firmy King Oscar.

Przejrzyj listę składników, z których wyprodukowano Tuńczykowy Twist z suszonymi pomidorami i ziołami marki King Oscar:

RYBA – TUŃCZYK (Katsuwonus pelamis) rozdrobniony w strzępach (62,5 %), woda, olej słonecznikowy, pomidory suszone (5,5 %), ocet spirytusowy, kolendra, cebula dymka, cebula, cukier, skrobia modyfikowana, czosnek, sól, pietruszka, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa; GORCZYCA mielona, pieprz czarny mielony. ALERGENY Ryby oraz produkty pochodne. Gorczyca.


Wartość odżywcza w 100 g produktu: Energia 548 kJ/ 130 kcal Tłuszcz 4,5 g – w tym kwasy nasycone 0,7 g Węglowodany 2,0 g – w tym cukry 1,9 g Błonnik 0,9 g Białko 20 g Sól 1,1 g


Producent marki King Oscar opisuje Tuńczykowy Twist z suszonymi pomidorami i ziołami tak:

Tuńczykowy Twist z suszonymi pomidorami i ziołami – idealna kompozycja na pyszną i szybką kanapkę z ulubionym tuńczykiem.


inne produkty w kategorii pasta rybna kanapkowa

Wyrób firmy King Oscar o nazwie Tuńczykowy Twist z suszonymi pomidorami i ziołami został przypisany do kategorii pasta rybna kanapkowa. Sprawdź jakie inne produkty znalazły się w tym samym dziale.

King Oscar Tuńczykowy Twist King Oscar Tuńczykowy Twist
z cebulką dymką i dressingiem musztardowym 85 g
67,29zł/kg

Cena: 5,72 zł

PLN
1
21
Data przydatności
2027-11-07
Primavika Paprykarz wegetariański Primavika Paprykarz wegetariański
z kaszą jaglaną 160 g
54,06zł/kg

Cena: 8,65 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2027-05-20
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
jajeczna ze szczypiorkiem 80 g
54,75zł/kg

Cena: 4,38 zł

PLN
1
6
Data przyd. 2026-11-09
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
z tuńczyka 80 g
52,63zł/kg

Cena: 4,21 zł

PLN
1
2
Data przyd. 2026-10-20
Lisner Pastella pasta kanapkowa Lisner Pastella pasta kanapkowa
z łososia ze szczypiorkiem 80 g
53,25zł/kg

Cena: 4,26 zł

PLN
1
3
Data przyd. 2026-11-03
Graal Szczeciński Paprykarz Graal Szczeciński Paprykarz
z Łososiem 330 g
20,09zł/kg

Cena: 6,63 zł

PLN
1
43
Data przyd. 2029-05-30
AGRiCO Paprykarz szczeciński AGRiCO Paprykarz szczeciński
300 g
17,67zł/kg

Cena: 5,30 zł

PLN
1
11
Data przyd. 2029-04-01
Pan do Mar Pasztet z tuńczyka i BIO Pan do Mar Pasztet z tuńczyka i BIO
oliwkami 125 g
123,84zł/kg

Cena: 15,48 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2030-05-26

inne produkty marki King Oscar

Zachęcamy do przejrzenia oferty pozostałych produktów firmy King Oscar, aktualnie dostępnych w sklepie internetowym dodomku.pl.

B&K Szprot w oleju caro B&K Szprot w oleju caro
170 g
30,94zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2028-12-30
King Oscar Sałatka gotowa King Oscar Sałatka gotowa
do spożycia w stylu indyjskim 220 g
45,41zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-11-30
B&K Szprot w sosie pomidorowym B&K Szprot w sosie pomidorowym
170 g
29,35zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2028-12-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
56
Data przydatności
2029-04-30
King Oscar Filety śledziowe w sosie King Oscar Filety śledziowe w sosie
pomidorowym 160 g
39,94zł/kg

Cena: 6,39 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2029-07-30
King Oscar Filety z makreli w sosie King Oscar Filety z makreli w sosie
pomidorowym chili 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2029-06-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym z curry 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2028-12-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym z papryką 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2029-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5