King Oscar Tuna Hop ! Tuńczyk płatki z czosnkiem i ziołami

King Oscar
King Oscar Tuna Hop ! Tuńczyk  płatki z czosnkiem i ziołamiKing Oscar Tuna Hop ! Tuńczyk  płatki z czosnkiem i ziołami
masa netto

masa netto

110 g

data przydatności

Data przydatności:

2027-08-28

pojemność

cena za kilogram

84,73 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901489127576

5901489127576

Cena: 9,32 zł

Kup 8 szt. po 9.18 zł/szt
9.32 PLN 2027-08-28 NewCondition

Na tej stronie znajdziesz przydatne informacje na temat produktu Tuna Hop ! Tuńczyk płatki z czosnkiem i ziołami firmy King Oscar.

Chcesz wiedzieć z czego wyprodukowano King Oscar Tuna Hop ! Tuńczyk płatki z czosnkiem i ziołami? Sprawdź listę składników:

tuńczyk (87%), olej słonecznikowy, woda, zioła (pietruszka, szczypiorek, estragon)(1,4%), ocet jabłkowy, pasta czosnkowa (0,5%), szalotka, czosnek (0,4%), substancja zagęszczająca: guma guar, sól
Wartości odżywcze w 100g produktu: Wartości energetyczne: 674 kJ/160 Kcal Tłuszcze: 6,1 g w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,8 g Węglowodany: 0,3 g w tym cukry: 0 g Błonnik: 0,1 g Białko: 26 g Sól: 1 g

inne produkty w kategorii konserwy rybne

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak King Oscar Tuna Hop ! Tuńczyk płatki z czosnkiem i ziołami do kategorii konserwy rybne.

Łosoś Ustka Łosoś w sosie Łosoś Ustka Łosoś w sosie
koperkowym 110 g
67,64zł/kg

Cena: 7,44 zł

PLN
1
11
Data przydatności
2028-11-30
Łosoś Ustka Łosoś w oleju Łosoś Ustka Łosoś w oleju
z suszonymi pomidorami 110 g
67,64zł/kg

Cena: 7,44 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2029-07-30
Łosoś Ustka Łosoś w oleju Łosoś Ustka Łosoś w oleju
z pieprzem cytrynowym 110 g
67,64zł/kg

Cena: 7,44 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2029-05-30
Łosoś Ustka Sum w sosie barbecue Łosoś Ustka Sum w sosie barbecue
Data przydatności
2027-04-30
Łosoś Ustka Łosoś po królewsku Łosoś Ustka Łosoś po królewsku
Data przydatności
2029-05-30
Łosoś Ustka Łosoś w sosie słodkie Łosoś Ustka Łosoś w sosie słodkie
chili 110 g
67,64zł/kg

Cena: 7,44 zł

PLN
1
10
Data przydatności
2029-06-30
Łosoś Ustka Sum po japońsku Łosoś Ustka Sum po japońsku
110 g
78,45zł/kg

Cena: 8,63 zł

PLN
1
12
Data przydatności
2029-05-30
Łosoś Ustka Sum w oleju Łosoś Ustka Sum w oleju
z rodzynkami 110 g
77,73zł/kg

Cena: 8,55 zł

PLN
1
1
Data przydatności
2027-01-30

inne produkty marki King Oscar

Firma King Oscar prezentuje swoje wyroby w sklepie internetowym dodomku.pl od 20 maja 2008 - aktualnie dostępnych jest 31 produktów marki King Oscar.

B&K Szprot w oleju caro B&K Szprot w oleju caro
170 g
30,94zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2028-12-30
King Oscar Sałatka gotowa King Oscar Sałatka gotowa
do spożycia w stylu indyjskim 220 g
45,41zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-11-30
B&K Szprot w sosie pomidorowym B&K Szprot w sosie pomidorowym
170 g
29,35zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2028-12-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
56
Data przydatności
2029-04-30
King Oscar Filety śledziowe w sosie King Oscar Filety śledziowe w sosie
pomidorowym 160 g
39,94zł/kg

Cena: 6,39 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2029-07-30
King Oscar Filety z makreli w sosie King Oscar Filety z makreli w sosie
pomidorowym chili 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2029-06-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym z curry 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2028-12-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym z papryką 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2029-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5