King Oscar Pasta z kawioru i delikatnej wątróbki dorsza

King Oscar
King Oscar Pasta z kawioru i  delikatnej wątróbki dorszaKing Oscar Pasta z kawioru i  delikatnej wątróbki dorsza
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Data przydatności:

2031-03-17

pojemność

cena za kilogram

89,90 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901489087047

5901489087047

Cena: 8,99 zł

8.99 PLN 2031-03-17 NewCondition

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat produktu Pasta z kawioru i delikatnej wątróbki dorsza firmy King Oscar?

Dowiedz się z jakich składników powstał produkt Pasta z kawioru i delikatnej wątróbki dorsza marki King Oscar:

Kawior z dorsza (37%), wątróbka z dorsza (26%), woda, olej rzepakowy, koncentrat pomidorowy, sól, cukier, białko sojowe, substancje zagęszczające.


inne produkty w kategorii konserwy rybne

Poniżej pokazujemy inne wyroby należące tak jak King Oscar Pasta z kawioru i delikatnej wątróbki dorsza do kategorii konserwy rybne.

King Oscar Pasta z kawioru i King Oscar Pasta z kawioru i
delikatnej wątróbki dorsza z chili 100 g
98,70zł/kg

Cena: 9,87 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2030-01-24
Łosoś Ustka filety śledziowe Łosoś Ustka filety śledziowe
w sosie pomidorowym 180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
18
Data przyd. 2028-11-30
Łosoś Ustka tuńczyk Łosoś Ustka tuńczyk
w kawałkach w oleju 185 g
34,81zł/kg

Cena: 6,44 zł

PLN
1
3
Data przydatności
2030-07-31
Łosoś Ustka szprot w oleju karo Łosoś Ustka szprot w oleju karo
180 g
33,28zł/kg

Cena: 5,99 zł

PLN
1
6
Data przydatności
2029-03-30
Łosoś Ustka szprot w sosie Łosoś Ustka szprot w sosie
pomidorowym 180 g
31,00zł/kg

Cena: 5,58 zł

PLN
1
19
Data przyd. 2029-07-30
Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
w oleju aromatyzowanym 180 g
39,89zł/kg

Cena: 7,18 zł

PLN
1
1
Data przyd. 2029-03-30
Łosoś Ustka filety z makreli Łosoś Ustka filety z makreli
w sosie pomidorowym 180 g
40,39zł/kg

Cena: 7,27 zł

PLN
1
13
Data przyd. 2029-06-30

inne produkty marki King Oscar

Poznaj produkty marki King Oscar - w aktualnej ofercie mamy 31 produktów King Oscar.

B&K Szprot w oleju caro B&K Szprot w oleju caro
170 g
30,94zł/kg

Cena: 5,26 zł

PLN
1
48
Data przyd. 2028-12-30
King Oscar Sałatka gotowa King Oscar Sałatka gotowa
do spożycia w stylu indyjskim 220 g
45,41zł/kg

Cena: 9,99 zł

PLN
1
21
Data przyd. 2028-11-30
B&K Szprot w sosie pomidorowym B&K Szprot w sosie pomidorowym
170 g
29,35zł/kg

Cena: 4,99 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2028-12-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
56
Data przydatności
2029-04-30
King Oscar Filety śledziowe w sosie King Oscar Filety śledziowe w sosie
pomidorowym 160 g
39,94zł/kg

Cena: 6,39 zł

PLN
1
28
Data przyd. 2029-07-30
King Oscar Filety z makreli w sosie King Oscar Filety z makreli w sosie
pomidorowym chili 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
16
Data przydatności
2029-06-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym z curry 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
14
Data przydatności
2028-12-30
King Oscar Filety z makreli King Oscar Filety z makreli
w sosie pomidorowym z papryką 160 g
49,94zł/kg

Cena: 7,99 zł

PLN
1
32
Data przyd. 2029-05-30
Koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Dostawa jutro
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5